Prijava

Ja predlažem da se zovemo "Javni" zašto da budemo "anonimni" nećemo da se krijemo!!!

DA SU OVAKO SLOŽNI U DRŽAVI SRBIJI GDE BI NAM BIO KRAJ U DRŽAVI SRBIJI

ako neko zna fotošop da pravi montaže malo da zajebavamo ove iz vlasti hehe

zamislite kakva bi bura izbila da se napravi kao dačić u krevetu sa tominom ženom heheh

Па ја сам из босанских Анонимуса, зовем се Химзо, презивам Спахић, живим у Вишеграду имам 19 година и желим да останем анониман. Групи сам приступио јер знам промјенити волпејпер.

phishujes li kaunte....ja pustim radio dzenariku i phishujem

Ja sam Zero i anoniman sam.

phishujem

Glup pamti, a pametan phishuje

moze na primer ko ume, kao onaj baloncic i u njemu toma recimo nesto kaze, al da bude smesno...tipa JA SAM TOMA GROBAR ili Djelic jos boje

LE 9GOG ILEVEN ARMI
WE NEVER FORGET
WE NEVER FORGIVE
WE HAVE OVER 9000 PENISES AND THEY ARE ALL RAPING CHILDREN

ma sta bre srusimo drzavu za 3 sata, drkamo se, pare nam odlaze na kipar, sve kriptovano...s racun na racun, nosim matrix naocari, podaci i to

wow, what a clever com, add me on fb plsss sexy grr

phishing je za web nubove, pharming je za prave commodore 64 gurue

E, ako ume neko stvarno da napravi gif, ali sa recimo tri sličice kao Dinkić, i onda Dačić, pa Dinkić.
I to da pošalje mejlom na vladin Internet.

Rimembr rimembr d fift of novembr.

Meni je dobro na primer kad u TalkingTomCat stavim .wav Veljo kad kaze: "SAMO MNOGO JE RUZNA JEBOTE!" smejem se po dugo vremena tome, e pa tako moze za politicare...ili Mrkonjicu da se stave SISE od Ane Bekute u fotosopu...al to samo ko zna!

kad sam bio osnovna skola, treba da odgovarma istoriju i kuuuurac nisam naucio ,sta sad razmisljam, a nmg da bezim jer ce mi nastavnice jebati majku sledeci cas ? Pa kako sta, na malom odmoru izadjem i snimim zvuk skolskoga zvona na mobilni. Ostavim taj isti mobilni u hodniku pred istoriju, i podesim snimljeni .wav kao zvono. Telefon SE t310 crn je bio, ustekam ga u ram od prozora! Odmice odmice istorija ocu da najebem i gotovo, 15tak minuta okrenem sa ortakovog telefona, kad ono ZVRRRR identicno! STA BI OVO VICU SVI, NASTAVNICA KOJ KURAC KOJ KURAC OVO, TUC MUC I "UTOME" SE IZVUCEM. TO JE ZA MENE HAK, I OD TADA HAKUJEM ZA PARE!

Ajaxe, imam ja tog pitona, tries centi, jel to dovoljno za akovanje fejzbuka?

Ха-ке-ру, ноћас буди друг!