Prijava

Nemoj da pričaš Jamajko...

Ozbiljno be

E jesi mu pomogo jebalo majku...

moraš da podešavaš preko pythona. Moraš makar jedan programski jezik da pričaš ako hoćeš da budeš haker

Radijacija
E jesi mu pomogo jebalo majku...

Pa takav sam, volim da pomognem kad vidim da je neko u nevolji... Jače je to od mene.

A kako uhakerisati ribu da da.

Povališ joj u malog.

kaki ste nubovi, ovaj oce da nauci da hakerise sa sve hau tu ili recimo programom koi ima dugme pa kliknes i onda ti on hakuje ceo net, spakuje ga u tar.gz i onda ga skine. aujebote

ne mo ze to ta ko!

treba savrseno poznavati sistem koji se napada i savrseno poznavati sistem kojim ces napadati! postavljao sam i ja nekad takva pitanja pa se blamirao, fala bogu pa sam dosao sebi.

inace ako neko oce da mu dam kako da hakuje banke nek mi posalje pp i hiljadu dinara pa mu posaljem uputstvo

Dobar ti ovaj programski jezik elek.

isto tako ako neko hoće da mu šaljem tutorijale za hakovanje facebook profila neka mi pošalje isto 1000 dinara ili protivvrednost u pivu.
Ponude na PVT.
Ne budite lameri.

dokle_vise je u pravu
Ta tehnika, primenljiva i u RL, zove se penetration testing i moždaboli

Rade mi smo stari drugari, aj sad meći u PVT zarad toga. + Imam još 2 kvara na laptopu, ponude u pvt svi osim radeta.

Dobar ti ovaj programski jezik elek.

Sio?

koju banku?

intesa, imaju skrnavu javu

pošto vidim da ima mnogo hakera na forumu, predlažem podhitno oformiti hakersku grupu vukajlije pod imenom ''mali_ker hakerz'' i krenuti u akciju! moto da bude ''ker je mali, ali je čopor veliki! mi se ne zajebavamo! očekujte nas!''

evo ja nudim svoje široko poznavanje programskog jezika HTML!

o ciljevima delovanja grupe ćemo se dogovarati u hodu

Ja mogu besplatno sav kod da vam isprebacivam u pdf

ja znam da predjem onu zmijicu na nokiji!1

Ја сам члан Анонимус Србије, ал немојте ником рећи пошто смо анонимни.

dok nije isprovaljivan phishing, nakro sam se pasworda jebo sam mu kevu, t35 rulez, e posle toga jbg...

edit: ZNACI FULCINA BRRAte!