Svi mi koji mislimo da je vukajlija otisla u kurac

  1. Ovde se Bogu pocepala vreća sa ludacima...

  2. Ne znam gde bi mogao da skupiš sve ove ljude, ovako nenormalne.

    na bezaniji xd

  3. Сантјаго Коровјов

    Ево ти пар ствари:
    1. Форум - само упоредим старе дискусије (од пре једно 2-3 године) и сада, и ове нове ми је жао да назовем дискусијама, темама, чак ми је и овај спем криво да назовем спемом. Јебога, мислио сам да сам до јаја прерастао све то, али погледам неки принт скрин од пре сто година, и то је и даље до јаја. А ево сада, дуго нисам видео ништа интересантно на било ком делу сајта.

    2. Прочитај ауторе који су обитавали у периоду 2009-2010. Колико год да си оматорио, њихове дефиниције су и даље добре. Онда иди на нове дефиниције, на одабране, на било који део сајта, видећеш велику разлику.

    3. Чет је одувек био исти курац.
    ----------------------------------------------
    Људи су навикли да рециклирају фазоне и да их користе до бесвести. Само што су некада на сајту постојали људи који би периодично и пласирали неки нови фазон, а сада се све своди на препричавање маторих фазона.

    Upravo. Registrovao sam se u decembru 2007. Da, ovde sam još malo pa 6 godina jebenih. I sad je generalno smor, da nema par tema na forumu koje pratim, par ljudi na četu sa kojima bude zajebancija nekad, ne bih ni dolazio. Komentatorska sekta, bezvezni ljudi koji pričaju o svojoj deci, receptima i sranjima su usrali sajt. Postalo je previše politički korektno i bledo, dosadno i bljutavo. Tome je značajno doprineo i Kajzen, jer se Vukajlija proširila po društvu i internetu i postala masivno poznata i Kajzen ne sme da rizikuje sranja i tužbe, ali da postane ovako bljutavo, to je nerealno.

    résumé

  4. Deki nadam se da si shvatio sarkazam ako misliš na moj post. Poenta je bila da mi se kenja od pravljenja božanstva od ljudi koji ne dolaze na sajt. Ne pišu od ko zna kad bar ovde za džabe... Ovi drugi što kukaju su bar tu i dalje. Moderatori čistite plagijate još jednom. Brišite đubar dok još neko gleda nove.

  5. paninaro

    Kafo, dušo! :*

  6. Kafo, dušo! :*

    JEBATI
    NECES

  7. Izvini pani ali ovo što olanik kaže

  8. U pravu si Olaniče, Bežanija deluje slično :)

  9. ipčenaš

    ja mislim da skup dosadnijih ljudi ne bi našli ni na tomboli nedeljom predveče u staračkom domu u aranđelovcu

    +1

  10. Izbesneli Maksi je rešenje

  11. Zašto ljudi shvataju Vukajliju kao nešto što im u životu znači? Ako propa'ne, hoćete li i vi propasti?

  12. Ja Vukajliju volim čitati iz ofa, pa da onda uletim i kažem nešto, lakše mi, elem ne ocjenjujem najveci dioo definicija jer prosto ne mogu da se odlučiti šta da roknem.
    I đe se prijavljuje za ove lovačke priče

  13. Vukajlija jedna od retkih stvari u Srbiji koje nisu mejnstrim. Zato smatram da nije otišla u kurac.

  14. Makaronac

    Zašto ljudi shvataju Vukajliju kao nešto što im u životu znači? Ako propa'ne, hoćete li i vi propasti?

    zato što su nolajferi...

  15. YeahBatch
    То је то, Стеване.

    A nabijem baš na kurac tebe Kosjerički Jebaču
    za ovo

    i Stevana, kome je problem Vukajlije komentari na Natinoj definiciji
    AL TEBE POSEBNO!!!!!

  16. Ајде не серите, посебно Сос, али и сви остали који овде нешто моралишу.

    Као сад свима сметају одабране дефиниције, контраверзе око популрних, неквалитетне дефиниције на насловној.

    Е једите говна лицимурi, да вас нисам чуо више, ја сам са моја три банована налога идентично то причао, да, да, идите па видите коментаре, све тамо стоји..али је тад била атмосфера линча па сте сви ћутали као пичке и приклањали се се ставу модератора, и овог који је сад отворио тему. Можда је и ово нека фора да га размодују па као да пише ове глупости, а можда је и сјебан што је рамодован.

    Елем, још једном, пушите курац сви који сад нешто паметујете а пре пешес месеци сте се увлачили у буљи сваком моду.

    Реално, не замлаћујем се више тиме, боли ме курац, али сам добро запамтио ко је шта причао, а сад ти продају поштење овде...јепте се лицимури, пишам по вама душе продане.

    Живи били.

  17. jebe se nama što se tebi jebe, ko te jebe... jebote...

  18. Ja mislim da svi treba da izvršimo kolektivno vješanje zato što je sajt otišao u kurac. Baš vješanje, zato što se tad nadraže neke žlijezde i čovjekus e digne kurac, pa eto i doze simbolike, a žene nek se snalaze

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.