Svi mi koji mislimo da je vukajlija otisla u kurac

  1. Valdemare, šta ti piše ne crnoj majici? Nikad se ne vidi jasno, nešto piše od desna ka lijevo.

    Пише НАОПАКО, али написано дупло наопако, прво здесна налево, а друго обрнуто одозго нагоре, тако да бих могао као исправно то видети једино у огледалу ако бих висио наглавачке, а и тад би слово К било наопако :)

  2. iskopaj još nešto, Stevo :)

  3. ne izgleda mi kao da je bolje, ili gore nego prežde, izgleda mi sve isto or whatever. let the cookie crumble.

  4. Jebaču, tvoji postovi su kontradiktorni. Ne zalaziš na definicije i ne čitaš, a tvrdiš da su sve govna. "Zna on unapred", taj neki fazon?
    Svi koji napišu nešto hoće bog zna koliko ocena a neće da se Vukajlija komercijalizuje, a ovi što su tu od iskona ne čitaju, ne ocenjuju jer je sve to ispod njihovog nivoa tolerancije za loš humor, niti pišu jer su tako u mogućnosti. I tako u krug, na ovoj i svakoj sličnoj temi.
    Što se modova tiče, očigledno fali neko novi i mogli biste više da praznite ono što okarakterišete kao đubre ili BAR plagijate čim nastanu - tipa, na temi za prijave postovi stoje po ceo dan i više, umesto da aktivni moderator obriše odmah ili da to vidi i saim, a ne da čisti tek nakon dva dana. Ako ste moderatori moderišite. Bekad je bilo rifrešuješ i ćao zdravo već obrisano. I eto opet u krug. Moderatora boli kurac da moderiše, kaizena da umoduje nekog ili bilo šta učini sa sajtom. Kurda da se uloguje. Dovoljno dobija od reklama i to je to. A "bogovi sajta" ne pišu i sve bi bilo bolje da se vrate i da priznaju kako se kaju što su otvorili Tarzaniju i Cara čije delo lično pojma nemam jer tad nisam bila na forumu je bio odličan spemer i au kurac - i to ode u krug
    Zaključak mog višerednog kenjanja, uvek će vukajlija biti u kurcu, plakaće se i za ovim danima, kaizena boleti kurac, forum biti dosadan ispisan receptima i i dalje će ljudi dolaziti, ako ništa drugo bar da kenjaju kako se živelo za vrene Frenkija i ostalih božanstava pa ako ništa drugo bar nek moderatori brišu plagijate na vreme.

  5. paninaro

    VRATITE BOBA ROCKA ON BI ZNAO ŠTO DA RADITE!

  6. JTU esi za neki neobavezan fisting? Diskrecija zagarantovana.

  7. Престао сам да читам дефиниције јер су тада биле говна. Сада знам да су говна јер сваки пут кад уђем на сајт видим гомилу срања, а пошто су те најбоље оцењене могу да замислим какве су остале.

  8. svi smo bolesni

    u deponiju živimo.

  9. paninaro

    PREBROJAO SAM, SAĆU DA IZBACIM. SVI MOGU DA PROVJERE I NARAVNO BRUS DA VERIFIKUJE. NISAM URAČUNAO OVE POSLIJE OSAM SATI.

  10. Vujstu stevane, remetiš mi Šaronju.

  11. Samo Kostić fali, pa da moja tri omiljena autora dominiraju temom.

  12. paninaro

    ALO, OĆE LI KO OD NADLEŽNIH DA REAGUJE?

  13. Pročitah sve postove na ovoj temi i tako kada pogledam malo postove svih kapiram da je ovaj sajt odličan i da niko ovde nije normalan. Milion različitih ljudi koji imaju jednu istu crtu, pojma nemam šta je ta crta, ali zbog nje se preživi ovaj džungla ovde nekako.
    Vukajlija....najjači sajt u Srbiji.

  14. Ne znam gde bi mogao da skupiš sve ove ljude, ovako nenormalne. Verovatno nigde. To je blago ovog sajta.

  15. ja mislim da skup dosadnijih ljudi ne bi našli ni na tomboli nedeljom predveče u staračkom domu u aranđelovcu

  16. I ovakva kakva je u kurcu je bolja od svih sajtova u Srbiji...
    Zamisli da si Hrvat pa da ideš na žargonaut.

  17. Džoni pohvali me u pvt, pomisliće da mi se šupkaš a to nema smisla.
    molim vas prestanite da nazivate kolege autore božanstvima jer u suprotnom vas imam smatrati sužnjima, žgadijóm, rajetinima...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.