Prijava

Eto vidiš, dođe lepo Blek Hol i objasni.

Realno, iskulirajte...

pa slabo idem u taj kraj, a maskare mogu samo određene da koristim, osetljive su mi oči u pičku materinu.... :(((

da ne otvarate ove transfer teme, ja bih mogao da blejim i na forumu, al' jebiga, kad mi budete upropastili i kafanu, odoh sa sajta i ćao zdravo

nema tu neke veće filozofije

da ne otvarate ove transfer teme, ja bih mogao da blejim i na forumu, al' jebiga, kad mi budete upropastili i kafanu, odoh sa sajta i ćao zdravo

nema tu neke veće filozofije

http://www.youtube.com/watch?v=XDB77m1ltp0

Омбре, који је курац у теби данас?

u mene mlak kurac neki danas

mozda da odradite takmicenje...ko teatralnije prica da ce da ode,a nikada ne ode.
prvo onaj uvod zasto odlazi,sta ga je skenjalo.sto mare vise ne pise,sto je banovan cobra.i da mu je pun kurac tema o lepoti na forumu,ne moze to da podnese.odlazi jer to vise nije to.ustvari,nece jos,sacekace jos malo.

Ne treba biser pred svinje bacati.

Видим ови најгласнији избаце нешто сваке преступне. Е мен сад занима да ли је то писање узрок или посљедица того што ви зовете пенисом. Јесам ли рекао курцем?

Чекај, треба да спемујемо дефиницијама? Боље не писати ништа него писати говна.

Па то онда значи да си ти отиш'о у курац.

Јесам. Чим се расправљам због глупости овде.

Ali pazi, ti si Jebač u stanju da napišeš dobru defku, ako tvrdiš da ćeš izbaciti govno, to je samo zato što ti se ne piše, a ne čita ti se jer ti se ne ide kroz gomna. OK, poštujem. Koji je razlog i da se bakćeš oko toga?

Tačnije, nemam pojma ko god se žali na defke u kom pravcu bi voleo da idu uopšte?

Ја кад нешто пишем немам уопште представу да ли ће то да прживи до првог стиска на Ф5, али опет избацима. Хоћу да имам веће гробље од главног.

Došli smo do zaključka da Vukajlija nije otišla u kurac i ovde treba lok, a otvoriti temu kada se opet posumnja da je otišla u kurac, tamo negde u junu 2014.

Misliš za jedno dve nedelje kad nekom bude bilo dosadno?

dzoni,aj na buksnu

neme price o pederima,zato je lose.