Svi mi koji mislimo da je vukajlija otisla u kurac

  1. Jebo te pas maniti, to nisam ja bio u Hall of fame već msmojne.
    http://vukajlija.com/forum/teme/52427-hall-of-fame
    kontam ja koji ti je kurac kad tek sad vidim ovu temu...
    realno, izvini mi se, ispadoh jajara bezveze i još me napuši kurca

    shvataš da se ja šprdam sa ovim zahtjevima ali nisam sebe potencirao jebem ti sunce

  2. Problem nije u sajtu, problem je u vašim očekivanjima kad je sajt u pitanju.

  3. To ladno nisi ti? ahahahahahahahhaha
    Koja sam ja džukela!
    Izvini tebra.
    A vidim ja, sve oću da te karam ružno a ti nikako da se namestiš i pet meseci ja tebe čekam na keca, obično se takvi ranije nameste, kad danas mi se ukaza prilika ispostavi se da sam naduvana džukeletina hehehe o čemu smo ono pričali? Internet maltretiranje? To, to treba da se iskoreni!1
    Dobro, stoji da je Peki smarač. :) Stoji li? O.o

  4. Pička si, deki.

    Aj vidi da li sam u čekaonici.

  5. Mislim da je došlo do neminovnog zasićenja, dosta tema je obrađeno na dosta načina, više nema ni tema ni načina. Ja sam pre čitala sve odabrane i neke neodabrane, pa onda samo odabrane, sad više ni to, mrzi me da kliknem i ne sviđa mi se nova organizacija sajta. Uđem na postere i reakcije kad se setim i to je to.

  6. SasvimNebitna

    ahahahahahaha KOGA BOLE KURAC!

  7. Nešto metanišem.

    Mi se ovde drkamo, a Kaizena boli kurac. Nije ovo Jebačev defolt post kad malo zađe u emo fazu jer ga baba nervira/prejede se papričica/zaželi Vidre pa mu dođe da okači nešto na forum, nego stvarno tako. ;-) Kaizena boli kurac. Možemo mi lupetati do sutra, ali on može za pola sata da reši dobar deo problema sa nekoliko klikova, PVT-ova i postova, npr. da umoduje Syngrafeasa, Ajvara i ljude koji bi pogurali nešto novo, nešto divlje, nešto nev'đeno, i da malo direkcije nekim sadašnjim "poslovođama" za manje teranje javašluka po sajtu i više kriterijume, udari par postova na forum...

    Ali boli ga kurac. Kao nekog ko drka kurac na Strajine definicije, šeruje takve po tviterima i fejsbucima, a bome ništa bolje i ne piše, ne mogu da ga ne zamislim drugačije neko kao nekog ko ima Ferari tene, baca fore iz Žikine dinastije kao originalne kad ide poslavama, navija za Mančester Siti, nosi majicu Nisam ginekolog ali mogu da pogledam i telefon u futrolici za pojasom zadenut.

    Dok je tako kako je, a biće, džaba mi seremo. Voleo bih da se pokrene i da me demantuje, ali __________ (turiti ovde Kaizena boli kurac, kreativni medijum po izboru).

  8. vidim tvrd u tebe danas lukse

  9. Ево рецимо, одавно нисам видео фору са Вуке у виду дефке негде. Само постере и реакције.

    Јесу постери и реакције уништили дефиниције. Једно време је неколицина људи које имам на Фејсу постављало линкове дефиниција, ја сам тако и дошао на сајт, али готово никоме није било занимљиво ни да погледа. Постери и реакције имају тај визуелни ефекат који дефиниције немају и лако су разумљиви и просечном човеку. Дође неко погледа одабране и популарне постере и реакције без логовања, стави на Фејс и готово. Просто: слике или гифови, у комбинацији са често тотално глупом речницом или пар речи делују на прву лопту интеренсантније него неки израз, односно сленг, игре речима или кроз дефиницију препричане урбане или руралне легенде.

    Све у свему, чињеница је да Фејс прождире све сајтове или их макар трајно везује за себе. И за Гугл+ су многи препотентно говорили да ће помутити славу Фејса, међутим, није. Ја сам годинама био на форуму Домаћи.де, био сам једно време и модератор. Негде до 2008. је врвело од људи, па је и модераторски тим морао да се повећа. Ја сам Фејс направио 2008. и чини ми се да је баш тада почела права навала и масовно прављење профила и онда су људи са разних форума, па и са Домаћег прешли на Фејс. Ја на Домаћи сада веома ретко залазим.

    Уопште не мислим да ће Вукајлија да пропадне. Свиђа ми се вађење неких ствари из нафталина чисто да млађи виде како је то изгледало пре пар година. Друго, сленг се мења, биће и нових термина, али неке форе остају ванвременске колико год су излизане. Потребно је само мало порадити на томе да аутори који немају доста пратилаца избију у први план. Претурајући по архиви, налетео сам на гомилу добрих дефиниција, које су слабо оцењене или су добро оцењене са великим бројем гласова, а нису дошле до изражаја па су многи аутори истих вероватно због тога и напустили сајт.

    Требало би мало средити форум. Мислим да треба избацити политику и теме из друштва бар на неко време јер би овај сајт требало да има забаван карактер, а не да се расправља о тешким темама. Зато има спемовања, препуцавања, превише личних исповести.

  10. I vrapci na grani znaju da je vukajlija umrla onog dana kada je mrtvi kaizen posredstvom malene raskurcane spermuljice kostića zaključao Jebanje i rasterao ekipu sa sajta. Kaizen jajara.

  11. Do prije neke 2 godine je bilo podnošljivo. Nakon fejzbuk aplikacije, najezde klinaca i odlaska nekih starijih autora, sve je otišlo u kurac.
    Meni je najviše krivo što je forum mnogo oslabio. Malo je činjenica, a mnogo jebanja.
    Nema ni gambija više, da udari pečat na svaku temu.

  12. хахахах луксе :Д

  13. Али спермуљица лооолоо

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.