Prijava

Ozbiljno me interesuje. Kako skupite dovoljno ocena?
Od kad su uvedene popularne ja ne dobijem ukupno 20 ocena (osim na jednu, koja je napisana za takmičenje neko) a kamo li da budem 20 u plusu. Definicija koju sam napisao juče, još malo pa će tačno 24h ima 3 komentara, 2 puta je omiljena i ima ukupno 19 ocena. Definicija pre te nakon 23 dana ima 12 ocena. I to su je komentarisali Agilni i Kurajber, poznati članovi tzv. ''komentatorske sekte''. Itd. da ne nabrajam više.
I da ga jebem, nisam anonimus, imam kakav-takav renome.
Kako jebote budete 20 u plusu? Kako autor Kontraverzni ima 150 definicija u popularnim? Dobro, ovo je više retoričko pitanje, znamo svi kako on to postiže. A recimo Krle96? Maćori ušo u popularne posle dva jebena sata!! Sa ispodprosečnom defkom.
Osim njih dvojice, koji najverovatnije (da ne kažem očigledno) nešto muljaju, i ovih ostalih koji su nešto suptilniji u tom muljanju pa onda i ne znamo da muljaju, kako vi ostali koj kurac skupite preko dvajes ocena za 24h?
I da, ovo nikako nije poziv da mi sad iščitavate definicije, ili ubuduće forsirate npr. komentarima. Nemojte to da radite.

I ja mislim da se nešti mulja ali nemam načina da to i dokažem :-(

Ima šupkanja i lajkovanja ali mislim da je to više zato što ljudi daju pluseve na sve živo, zato samo i zatrpani smećem.

Пратиоци не јебу. Један дечко који увек виси на насловној, нећемо га именовати, има 29. Да кажемо да је од тога њих 10 који редовно читају, опет не може да скупи за насловну довољно. На насловну се долази другачије. Или си "виђенија глава" овде па ти се шупкају или исцимаш ортаке.

Okad se uvele popularne, ja slabo sta citam.
A, ni ne pisem, uopste. Shvatio sam da pluseve mogu da dobijem samo preko defke za takmicenje, i to u prvom krugu. Zato napisem dovoljno lose da ne prodjem, ali dovoljno dobro da dobijem pluseva. Jer, vas plus - meni leba.

Ovako:
1. Pratioci - al' taze. Ima ih sa šurnajes pratilaca od kojih je veliki broj banovan, napustio sajt ili umro od starosti. Dakle, plusiraju najviše oni koji su te upratili od skoro.

2. Vrijeme postavljanja definicije
Odabrati termin kad se ne piše puno, pa nema opasnosti da definicija bude zatrpana. Tad, istina, nema puno ljudi ali će te pročitati svi koji čitaju i koji su budni u to doba. Neću ti reći kad, nema šanse da pogodiš. hehe

3. Kvalitet, kvantitet, kontinuitet
Džaba tebi, rođeni i poznanstva i cimanja ako pišeš gomna. Može neka slučajno da zaluta na taj način, al' rijetko. I mora da se piše puno i svakodnevno kako ne bi zaboravili na tebe. Ako objavljuješ definiciju na svakih 6 mjeseci, prestaće interesovanje za tebe, pa da si Kurajber lično.

Kvalitet pratnje je najbitniji. Lično, uvijek prvo iščitam pratnju, a tu se nalaze ponajbolji autori koji još pišu.

Pošto ti definicije ne završavaju u popularnim, to znači da te ne pratim.
Što dalje implicira da si manje kvalitetan autor.
Što dalje implicira da su ti defke gomna pa te iz tog razloga nema na naslovu.

;)

Свирам курцу, каквих 10 од 29 редовно читају. Од мојих 88 пратилаца можда има 10 таквих људи.
Значи, ако већ варате немојте порицати јер је толико провидно. Ја сам зинат рекламирао две на Шотки кад су уведене популарне, чисто да укажем на тај проблем. И да скупим плусиће кекеке.

Hajlander, ono jes' to za pratioce, nije isto 10 novih i 10 starih pratioca, mada i ovo što kaže Jeabač je isto tako tačno. A i teško da će baš svi aktivni pratioci da ti pročitaju definiciju u 24h.

Vreme bi isto kao trebalo da bude neki faktor, al kurac i tu. Ne obraćam pažnju na vreme kad izbacujem, ali sam u skoro svakom terminu pisao.

A ovo za kvantitet i kvalitet... Ne bi trebalo da bude neki faktor, kakve veze ima da l sam ištancao 30 definicija za 7 dana ako mi ova definicija jebe? (mislim to hipotetički, moje definicije ne jebu)

Što dalje implicira da si manje kvalitetan autor.
Što dalje implicira da su ti defke gomna pa te iz tog razloga nema na naslovu.

pa ono, jesam manje kvalitetan, a i jesu mi defke generalno vnugo, al sam opet objektivno bolji od mase trenutno popularnih

Okad se uvele popularne, ja slabo sta citam.
A, ni ne pisem, uopste. Shvatio sam da pluseve mogu da dobijem samo preko defke za takmicenje

ovo ko da sam ja pisao.
realno, likovi se negde reklamiraju po nekim grupama, imaju neku armiju (20-30) ljudi koji ih ubace u popularne, a kasnije to vec ide samo od sebe "vid ova je popularna evo plus i od mene, kud svi kurci tu i mali kinez"

od kako su popularne uvedene, ja mozda 2 imao (ne racunam takmicenje kad sam ojebo u popularnim)

Ne znam, ja čitam sve defke. Odem na najnovije, vratim se gde sam stao i čitam dalje. To je to.
Ne zanimaju me popularne. Možda krenem nekada od njih, ali opet mi to ništa ne znači jer ću svakako krenuti gde sam stao prošli put u najnovijim.

Sad ozbiljno:

al sam opet objektivno bolji od mase trenutno popularnih

Jesi ti dobar autor, ne sporim, al pišeš stvarno rijetko. Moraš češće da bi bio primjećen. Neko ko te ne prati, a učinio si mu se zanimljiv, doći će na tvoj profil da pročita ima li šta novo. Kad dvaput ne bude ništa novo, računaj da neće doći treći put.

SOVJETI
Napravi više naloga. Tzv dupli. Ali u stvarnosti to je više desetak naloga.
Pionir ovakvog napredovanja je bio zlatko55. Nikako voljen i oteran odavde.
Nalozi su dobri da tebi skupe inicijalnih sedam ili osam +seva. Nemoj da koristiš sve resurse od jednom. Onda možeš da lupaš minuse svima ostalima i toga tako po 5 ili 6. Posle toga im kenjaš po forumu kako su kilavi autori sa defektnim smislom za humor. Onda možeš da koristiš kao eho: Sa svog prvog naloga napišeš komentar na definiciju nekome, dodaš + i omiljavaš. I odma posle tvog komentara njemu uleti svih 10 pluseva. Onda taj isti autor pomisli kako si ti neki veliki baja iza koga ide horda ocenjivača, pa krene da pregleda tvoje definicije i lupi ti bar na svaku petu +.
Konkretno ja delim ruter sa ovde jednim. Pa vidim kako mu se pale dupli nalozi. Kako glasaju i slično.
SOVJET +
I da. Nemoj zaboraviti. Dupelizački sošal skil. Za umiljato janje stanu u red da ga ošinu dlanom po leđima.

Volim ovo kada stane soba da tumači moje pisanije, pa nema postova 20 minuta.

jer biti u odabranima resava sve probleme...
edit:u popularnima...

Ljudi koji to rade su jebeno jadni i nemam vise sta da kazem osim da sam jako gladan. Ne mogu docekati rucak da ga zgutam u dva zalogaja leptejebo

jer biti u popularnima resava sve probleme...

amin

torimau, znam za zlatana, i jeste se na tom principu pre šljakalo, al da ga jebem, valjda toga nema više. vide modovi kako se šljaka... a i mrzi me da pravim 10 mejlova i pamtim 10 šifara... šifri?

Kad dvaput ne bude ništa novo, računaj da neće doći treći put.

pa nek mi pročita stare definicije i vidi kako sam kuuuul :)

All you need is love. pam-pa-ra-ra-ra
All you need is love. pam-pa-ra-ra-ra
All you need is love, love.
Love is all you need.

nemam pojma, nekad napišem deset defki i sve odu u popularne, a nekad napišem deset defki i sve obrišem jer nisu prešle moj cenzus od +20 za defku koju želim zadržati

čitam apsolutno sve koje su žive u trenutku dok ih čitam, svaku ocenim, poneku obrišem, još nikad nisam pogledao prvo popularne ili odabrane i još nikad nisam pogledao ko je autor defke pre ocenjivanja

Ako si popularan u rl i imaš puno prijatelja, završićeš u popularnim i ovde. To dalje znači da si u stvarnom životu usamljen i mizeran.
Znam po sebi, jer nikada nisam imao defku u popularnim. Nisam imao ni đevojku.