Prijava

ja otkad spavam na konturu-ne hrcem

Ево, Брус има скоро 350 пратилаца и опет не могу све да му пређу 20 поена иако је модератор и шлихтају му се. Како онда ови слабији висе сваки дан на насловној?

ovde ima ljudi koji otvore dva prozora, jedan je inkognito a u drugom su ulogovani. i onda citaju defke sa inkognito prozora da vide ko je autor, a ocenjuju sa ulogovanog.

98% autora ovog sajta su u stvarnom životu govna.

Komentatori! Napišeš defku, dobiješ 5-6 komentara (pozitivnih) od viđeniji članova komentatorske sekte i ostalo ide po difoltu.
E sada, da bi ti neko ostavio 5-6 pozitivnih komentara potrebno ti je kontinuirano čitanje i ostavljanje komentara. Po principu ruka ruku miluje.
Ako se preseravaš komentarima poput nekih mrzitelja ovdje (neću da ih imenujem, prepoznat će se sami) ne možeš očekivati popularnu defku osim ako ne napišeš nešto baš dobro ili uber dojajnokulbogovski.
RUKA RUCI ZA KURAC ME POVUCI.

p.s Ciklone daj odabranu u zamjenu dajem http://guitarruckus.com/wp-content/uploads/2013/02/Boss-MT2.jpg

Ма јебеш популарне..

Што се тиче пратиоца, читам их свремена на време свих шесет и који... У супротном не видим неку претерану корист од ових што мене прате, можда падне неки плус. Не знам, можда грешим...

Да Дилане, има гована...

Оувај... Зашто јебено смарате са овим темама, неће се ништа променити, тако је како је. А што вели мешја - управу је. Мада ја први имам обичај да крнем плус без размишљања, али мислим да када би и ми аутори мало строжије оцењивали, верујем да би праве дефке изашле на видело, а ове, што велите да су смеће, бар ће на неко време бити одстрањене...

Пијем каве, и чекам Шешеља...

Ај' сад лепо на читање дефиниција и манте се ћорава посла!

E kad već pominjete šešelja, da vidite šta sam jutros slikao kekekek

ово морам да запамтим да искористим као фору за добијање плусева

Onaj Strajizam je govno najveće.

ово морам да запамтим да искористим као фору за добијање плусева

šta konkretno?

Ko jebe popularne.
Više volim svojih 10-15 ocena na neki slengić iz naftalina ili idiom nego 'iljadu pluseva na kojekakva razmazivanja govana i udaranja na patetiku.
Lično me boli kurac za ulazak mojih definicija u popularne. Samo ne mogu da budem ravnodušan kad pročitam neke jako loše definicije u popularnima sa šurnajest pozitivnih ocena i komentara, dok definicija nekog "manje poznatog autora" koja je za 4 klase bolja, ima skor 5:0.

Шешељ је Месија...

Više volim svojih 10-15 ocena na neki slengić iz naftalina ili idiom nego 'iljadu pluseva na kojekakva razmazivanja govana i udaranja na patetiku.
Lično me boli kurac za ulazak mojih definicija u popularne. Samo ne mogu da budem ravnodušan kad pročitam neke jako loše definicije u popularnima sa šurnajest pozitivnih ocena i komentara, dok definicija nekog "manje poznatog autora" koja je za 4 klase bolja, ima skor 5:0.

Pa ono, slažem se. Al opet, što ti imaš samo 15 ocena? Razumeš?
A i hteo sam da napomenem da se malo obrati pažnja ko šta radi, ipak je malo ružno...

definicija se nekako i provuče, al meni je najveća misterija kako reakcije ulaze u popularne? Koliko sam primetio najlakše se poster prebaci u popularne. Defku pogura gužva ako se stvori komentarima, A definitivno komentar različitih članova ima drugačiju težinu, nije isto ako agilni i kurajber apruvuju i npr. scXoneseWeR98 a još nema ni avatar. ja sam ranije čitao tako što otvorim tab komentari pa gde se poklopi interesantan naslov+koment pogledam i definiciju možda tako rade ijoš neki članovi. nebi se složio da smo 98 posto izmet, ja mislim da smo 97 posto. A ovo sa pratiocima nemam pojma dali utiče, što neko reče bitni su ovi sveži pratioci koji te uprate skoro pa si im interesantan, a ne neke lešine od pre 4 godine koje je već smorilo sve što ga je moglo smoriti. u početku mi je bila interesantna ta kategorija popularne sad mi malo bezveze, možda bi najbolje bilo da se odreadi neka skripta koja će imitirati ponašanje ćorave kokoške i koja će metodom random izbacivati u popularne.

Smicalica
ovde ima ljudi koji otvore dva prozora, jedan je inkognito a u drugom su ulogovani. i onda citaju defke sa inkognito prozora da vide ko je autor, a ocenjuju sa ulogovanog.

Баш то. Закачиш се са неким на форуму, он дође и налупа ти минусе. Па чак иако ти је рад добар, наћиће начине да ти га усере скроз.

Али мени више смета то што се олако праве дупли налози за хејтовање и лајковање. Зато и мислим да би требало увести правило да мора прво да се скупи 50 поена не дефиниције да би могло да коментаришу и оцењују туђе радове. Можда би било боље да се избаци категорија популарних дефиниција, постера и реакција.

ovde ima ljudi koji otvore dva prozora, jedan je inkognito a u drugom su ulogovani. i onda citaju defke sa inkognito prozora da vide ko je autor, a ocenjuju sa ulogovanog.

може и кад си улогован, у једном прозору, одма да ти пише.

kace onaj post koji ima 237252756268 recenica i koji sve izanalizira do tancina?