Prijava

Вратим се данас кући и имам шта да видим. Мачор ми се мази са другим мачором. И то оно... хардкор. Залећу се један у другог, лижу скротуме (један другом), праве срце од репова итд. Нисам баш видео да се спавају, али и ово ме мало брине. Прво смо мислили да је нашао неку прераслу мачку. Јесте да никад нисам видео да мачори јуре веће од себе, али боже мој... ако је он срећан и ја сам. Само нек се мачке воле. Међутим, свака сумња је отклоњена кад су мачки испали мудићи.

Моје питање је: да ли је он геј? И ако јесте, има ли му спаса, терапије неке. Ипак живим у старомодној средини. Свашта ће кренути да се прича. Може чак бити последица и по мене. Јебему, шта сам ја крив у свему томе?? Мислим, нек се они и јебу, али у своја четири зида.

БОЖЕ, САМО ДА НИЈЕ ФУРУНЏИЈА

мачак ће ти да најебе, то је сигурно.

ahahahh

samo dok je u 4 zida..

Probaj da sapunjaš mačora. Hnjo hnjo, koji sam mag humora...

Или да мењам мачка, или средину. Да га прихвати. Геј кет прајд да правим, такорећи. Или кет геј прајд.

Само да стрејт мачори, у знак протеста, не почну да обијају шупе по комшилуку...

pravi prajd, pa da ih tuku oni huligani, tomovi drugovi

мало сам размислила и мислим да је ипак романтично. то срце од репова. и залазак сунца. и маи таи. подржавам.

Ili nađi mačku.

Имам ја мачку. Укро јој је пинк огрлицу.

и маи таи.

Мјау таи.

Мјау таи.

то. маца маци лиже скротум