Prijava

AHAHAHAHAHAAHAH, bravo majstore, nisam to tako gledao jer poznajem samo dve lezbejke, a te su par!

meni to autovati zvuci kao pregaziti autom, a izlazak iz klozeta zvuci kao ono kad se iseres pa mora malo da se izluftira... bem ti kad nemamo izraze za pola stvari...

kako možeš dati ime mačoru ljuba i očekivati da ne bude gej? to je kao da sinu daš ime romead ili sebastijan ili emanuil ili branko... a možda je samo bi?

Ја би воло да јесте, бар то, ал...

Чуј, Бранко... хе хе. Па нисам баш толко луд :)

odvedi ga kod big gej ala da ga provoza svojim big gej brodomn

EDIT MOD: slika obrisana, nisam je ranije video jbg...

to je gej zoofil macor
(posto je i covek zivitinja)

pa nije on zoofil

Šta čovjek treba ukucati u gugl da dobije ovu sliku boktejebo?

pa nije on zoofil

pa jeste...covek je zivotinja...a kad se druga zivotinja lozi na coveka,ta zivitinja je zoofil...
u ovom slucaju macak je GEJ ZOOFIL PEDOFIL
svrsava mu na stomak,tj

Šta čovjek treba ukucati u gugl da dobije ovu sliku boktejebo?

Šta čovjek treba ukucati u gugl da dobije ovu sliku boktejebo?

TATIC

GAY GARFIELD FUCK HUMAN BOY

PAZI MALOG STO SIRI ANUS

e a lici na jednog ortaka,sacu mu posaljem sliku na fb hahahahahah
i pitam--JEL TI BILO LEPO BRATE??

Ne znam da li je ovo prikladna tema ali da kažem da sam ja imao gej zeca.
Donese komšija "zečicu" na parenje i stavimo ih u kavez zajedno, i tako su oni bili u kavezu jedno 7 dana karali se kao zečevi što bi se reklo. Nakon nekog vremena dolazi komšija po zečicu i kada ju je uzeo zamalo čovjek ne zaplaka na prizor nateklih muda kod njegove rasne zečice. Nedugo nakon tog nemilog događaja zec mi umro, kažu da se otrovao nekom travom ali ja sam i dalje ubjeđen da je dobio sidu majku mu jebem pedersku.
GM ako ti mačor i dalje praktikuje tu vrstu avanturizma ili plati da ga čika veca preuredi u ženku ili truj govedo zaskočiće i tebe pa da još i sidu dobiješ ne daj bože.

Tema je gej mačor, a ne gej zec.

Izvini mačor nisam znao da ti smeta ...

Al što su psi pederi, to nema niđe.