Tenis

  1. A mozda izadje Rosol prvo, pa Lajovic onda nema nikakve sanse sa Berdihom. Srbija ne moze da kalkulise u prvom mecu sutra, Cesi mogu, to bi im bilo pametno. Mada ne vjerujem u to, ali eto postoji mogucnost...

  2. Ne mogu Lajović i Berdih da igraju ponovo...

  3. novak-berdih,lajovic-majmun...

  4. NEK TROICKI DA KREDIT PREKO ERSTE BANKE ITFU DA MU OVI OPROSTE SUSPENZIJU!

  5. troickom sbb iskljucio kablovsku.ne moze ni preko tv-a da gleda meceve.

  6. Leteći medvjedić

    E moj Obradovicu, cuvas Djokovica za sutra kao, a Cesi DC osvajaju sa samo 2 igraca...

    Slazem se, Bozoljac pokazao danas da je teska kurcina od igraca...majko mila pa ja bolje igram voleje od one seljacine...

  7. Zajebimo sad dejvis kup, zna se 98% ko je osvojio...

    GONZALEZ JEBE NEDOVYESOVA OPAA IDEMO DO TITULE TRPAJ GONZO, FINALE SUTRA

  8. Чеси објаснили навијање још једном. Не заслужујемо ми Нолета. :(

  9. Ne pratim ovaj smarački sport al što ono govno monačko danas nije igralo?! Šta je nisu mu uplatili pare od ulaznica od juče? Tri dana kenja po novinama kako dubl odlučuje i onda ne izađe na teren. Nabija pritisak onim ostalim paraplegičarima a ni bez tog pritiska ne mogu da se sastave, tu ne računam Zimonjića on je car i gospodin čovek, Partizanovac pre svega!
    ĐOVAČE PIZDO SRBIJU SI IZDO!!!

  10. Obradovic odlucuje, a svi su prenijeli da je Nole rekao da je spreman da igra sva tri meca! Tako da kritike samo mozes Obradovicu uputiti...

  11. Bozoljac pokazao danas da je teska kurcina od igraca...

    Imao je i finih poena, ali neki potezi su ono bas smijesni, bas da se oklizne, kad Srbija ima break loptu...

  12. Hahahahhaha jeste Obradović odlučuje.

  13. ma on i challengere igra jednom u 2 meseca, sto pokazuje da ne trenira...a i realno je vise za brze podloge...a ovaj hard na kojem se igra je dosta spor...

  14. Sam si rekao da ne pratis ovaj sport, a onda kao znas ko odlucuje!

  15. Lolo medvedic rejdz mod...Lajovic ima fine sanse protiv Stepaneka koji je na sporijim podlogama jelte gola kurcina, Lajovic je sljakas, prasinar kakogod...tako da mozda i otrgne set...ako se ne usere od prevelikog pritiska (ako bude 5. meca, a valjda oce...tesko da ce djokovic puci od berde)

  16. Lijepo to zvuci, kao da Obradovic iz tebe govori :)
    Ali sanse su premale, nazalost... Malo sam se zeznula gore, misleci ko bi mogao na teren, pa Lajovica bi dobio i Rosol da izadje, svjez, bez ijednog meca ovdje, mada nece se to desiti, izaci ce i Berdih i Stepanek, ovo nije ni prvi put da Ceska pobjedjuje sa samo 2 igraca :(

  17. GOVNO MONAČKO! PRODO JE SRBIJU!

  18. ma trebao je Djokovic da igra dublove, to smo zakljucili ... pogresio obradovic jebiga...rekoh ja jos prekjuce da se razume u tenis kao ja u golf...ali bice simpaticno duci - stepanek...kako ce se snaci...

  19. i da...jel gleda neko gabashvili - volandri...jel gabash prirodno retardiran ili se pravi...fula brejk lagano...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.