Prijava

вратите миткета душу ја не могу без њега овде :((((((

kako cemo bez mitketa :(((

MITKE VRATI SE! MITKE NEDOSTAJEŠ NAM!!!

митке је наш мојсије, ко ће водити слепе и убоге у ова тешка времена кад њега нема :(((((

вид индијанца што је обрисо први пост да испадне да сам ја отворио тему

Ја сам са Миткетом уживао на чету у интелектуалним монолозима, ценим да је снајперисао!

Није хтео он да се банује.
ТО ЈЕ БИО ТРЕНУТАК СЛАБОСТИ

хахах какав куртон, БАНУЈТЕ ЏАНКИЈА

imam toliko neisplakanih suza, a mitke ima silu koja ih iz dubine očiju izvlači :'(((

vratite mitketa, vratite prošlost :'((((

oh,da li se secate sajta iz perioda mitketa,cele dane profil mitketov rifreshovasmo da vidimo kakvu predivnu pisaniju za nas ima

EVO PETICIJA DA NAM SE VRATI MITKE!

POTPIŠITE! http://www.ipetitions.com/petition/mitke/

YeahBatch
вид индијанца што је обрисо први пост да испадне да сам ја отворио тему

па шта си очекивао од барабе која је до јуче чувала овце подно златибора, а сад студира медЕцине по велеградима?

mitke se sada vozi na bemiksu, ide prema prodavnici da kupi štap sa magnetićem i one plasnične ribe što se na taj štap pecaju. poslije toga otići će na koš, popeti se gore, sjesti na obruč i gledati na školu, eh tu osnovnu školu, izvući će kajdanku iz ranca i zapjevušiće VIŠNJIČICA ROD RODILA VIŠNJI-VIŠNJIČICA ROD RODILA!
OD RODA SE SALOMILA! OD RO-OD RODA SE SALOMILA!

па шта си очекивао од барабе која је до јуче чувала овце подно златибора, а сад студира медЕцине по велеградима?

Тачније, подно Таре.

Kako se crtaju ove pauljice, trebaće nam kad bude srećna nova godina?

Mitketa za moda.

PETICIJA ZA MITKETA! MIDORI I JA POTPISALI! AJMO!
http://www.ipetitions.com/petition/mitke/

за ово подјебавање са отварањем тема и каснијим брисањем првог поста је дефинитивно ишао бан. ако и овде има протекцију као за подмукло подјебавање других аутора онда се гоните у курац, сматрам да је митке исправно поступио. нека му је вечна слава :(((((((((

Kako se crtaju ove pauljice, trebaće nam kad bude srećna nova godina?

❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅

KAD NEMA MIT-KET-A NISI SAV SVOJ
UZMI MIT-KET-A