Prijava

OVAJ VIDOJE MORA DA BUDE VAJRAL

Koji, ovaj ćelavi što đuska? :)

Jedino da prijaviš u ponedeljak da si izgubio ličnu kartu, pa da vadiš novu..možda je jeftinije.
Ako ništa nisi potpisao, znači da je mogao i neko ko je pronašao tvoju ličnu kartu da je zloupotrebi.

Jedino da prijaviš u ponedeljak da si izgubio ličnu kartu, pa da vadiš novu..možda je jeftinije.
Ako ništa nisi potpisao, znači da je mogao i neko ko je pronašao tvoju ličnu kartu da je zloupotrebi.

I stoprocentno sjebeš prijatelja.... a sa druge strane vadiš novu LK...

KOJI SI TROL VNDOJE!

Ako ništa nisi potpisao, znači da je mogao i neko ko je pronašao tvoju ličnu kartu da je zloupotrebi.

ZAŠTO NISU TRAŽILI DA POTPIŠEMO ZAPISNIK??? ZAŠTO NISU DALI UPLATNICU ZA KAZNU NA LICU MESTA???

ZOVI PA IH PITAJ!

Čitao sam danas taj članak, ali ubeđen sam da policija mora na licu mesta da napiše zapisnik, koji potpisuje prekršitelj, pa onda da na licu mesta da uplatnicu za kaznu, a ne da razvlači stvar kod sudije. Kao kod saobraćajnog prekršaja. A ovde niko ništa nije potpisao.

Ne, ovde kod sudije da vidi o čemu se radi, možete i da se branite, još bolje.

Ako ništa nisi potpisao, znači da je mogao i neko ko je pronašao tvoju ličnu kartu da je zloupotrebi.

Ne znam, oni obično pogledaju da li se slika u ličnoj poklapa. :)A mogu i oni da svedoče, ako kaže da mu je lična ukradena.

Mogu i komunalci i obična policija, ako je slučaj ovaj drugi onda je to prekršajno i tih 20000, a ako su komunalci onda jeftinije 2500odma/5000kasnije? Daju i na rate da se plati, zavisi od sudije, pitajte.

Koji apsurd, znači koliku ću kaznu da platim zavisi od toga da li na lageru trenutno imaju komunalne ili obične pandure. Kakve veze ima to sa mozgom? Da su pozvali neku antiterorističku jedinicu, kazna bi išla do milion dinara.

ZOVI PA IH PITAJ!

Saslušanje u utorak. Mislio sam da mi neko može pomoći tako što će mi reći da mi ne mogu ništa. Hvala na utesi, drugarice i drugari :(

Iskren da budem, cela priča me podseća na
http://www.imdb.com/title/tt0266489/?ref_=nv_sr_1

Vidi u kakvom je srodstvu baba sa načelnikom policije ili sa kim već...

kad odeš kod sudije pitaće te da objasniš sve kako je bilo, usaglasite samo priče ti i ovaj ćelavi, da ne bi on rekao jedno, a ti nešto deseto...priznaj da je bila malo glasnija muzika, al da ste odma utišali kad vam je rečeno itd...pravi se tuta muta i proćeš nekažnjeno....nisu to babaroge tamo te sudije....zajebano bi bilo da se nešto desilo pa da vas inspektor ispituje...ovako 99% ako sve priznaš, čak možda i priložiš video i to je to...
a ako počneš da filozofiraš nešto, da im pričaš o tvojim pravima i bla bla da se proseravaš ima i sudija da ti se zainati pa da te rebne...

Boli me uvo za kaznu, ali takvo nečoveštvo, umesto: kuc-kuc, komšija, može malo tiše, zove policijsku stanicu. Možda sam idiot, ali ako platim, imaće baka par čudnih i neprijatnih događaja.

De Valdemar da se suzdrži od metafizičko-dijalektičkih aspekata zvučnosti jednog povečerja.

a ako počneš da filozofiraš nešto, da im pričaš o tvojim pravima i bla bla da se proseravaš ima i sudija da ti se zainati pa da te rebne...

Neću da se svađam, i te sudije rade svoj posao, svašta viđaju, ali među svim majmunima koji loču, urliču, tuku ukućane, lome stvari po stanu i zgradi, drogiraju se i šta sve ne, gde su našli jebote nekoliko matorih ljudi koji igraju riverdens (dobro, to je malo čudno) i koji su na prvu opomenu isključili muziku. To da im kažem, a onda ću ih poljubiti u skut i u ruku i ostati da klečim pognute glave, nadajući se milosti.

Nikad, osim isključivo ako sam sa komšijom iz čijeg stana dopire muzika i dreka u odličnim susedskim odnosima, ne bih kucao nekome na vrata da ga ''zamolim da stiša''. Boli me kurac ako taj ne poznaje osnovnu kulturu i, još važnije, nema poštovanje za svoje komšije. Još važnije, šta znam kakav mentol će da mi otvori, u kakvom stanju i sa kakvim raspoloženjem i tepačkim rekvizitom u rukama. Zovi miliciju i ćao.

pa moguće da ćeš da naletiš na normalnog čoveka ili ženu da je sudija, koji će da te pita šta je i kako sve bilo...i kad vidi da nije ništa pustiće te bez kazne...
samo nemoj im otići u nekoj Megadeath majici ili Iron meiden, nego se normalno obuci

Ja sam uvijek imao predsednice kućnog savjeta za komšinice.
Jedna je živjela sprat ispod i u minut poslije 22h nam je lupala viljuškom po radjatoru tako da to odjekuje čitavom zgradom. Jeste ratovala sa unukom preko dana i tukla ga uz ogromnu dreku i galamu, ali je bila uvijek korektna i prvo lupala viljuškom, pa onda zvala drotove.

Boli me kurac ako taj ne poznaje osnovnu kulturu i, još važnije, nema poštovanje za svoje komšije.

Bez obzira da li je to prvi put, i da li u toj zgradi žive idioti koji prave deset puta veća sranja, na primer vrata pored žena koja ima pedeset mačaka pa moraš da udahneš i držiš dah dok ne pozvoniš i otvore ti... Ili pijanac koji leši svoju ženu a ona vrišti. Neee, ti prijavi ljude zbog malo muzike, a znaš zašto? Zato što znaš da su to normalni ljudi koji ti neće otkinuti glavu posle. Samo primećujem.

А мене су неки убедили да полицајци први пут немају право ни да уђу, веђ само да ти позвоне и кажу да стишаш. А ако наставиш и опет затекну гласну музику, онда тек могу да уђу и да ти пишу пријаву.