Prijava

Не линкујем само твоје, него сваку која ми западне за око. И не само срања од дефиниција и не говорим другима шта да дају. Могу ја да напишем мишљење и у коментару, није никакав проблем.

И није ми јасно то шпијунирање чета јеботе, јесте толико докони ко неке бабе што висе на прозору?

sledeci put kad snajperisete chat,javite se,mahnite,barem
nemojte da se stidite

Uvesti koga ima na četu, bez zajebancije i šale.

nisam ja snajperisao, već mi neko drugi poslao print... A i da jesam, u čemu je problem?
Uđem, vidim da nema komentatora, izađem...

Могу ја да напишем мишљење и у коментару, није никакав проблем.

To nikad nikom nisam zamerio. Na četu je pederski...

nisam ja snajperisao, već mi neko drugi poslao print

хахахахах могу да претпоставим, али нећу никога да оптужујем

а то је још јадније

Pri ulasku na čet da sve bude "blank" dok ne otkucaš neku bilo kakvu poruku da vidi da si tu i tek onda ti postaje vidljivo. Nije teško a isplativo.

ahhahahahahaha jbt ladno neki,vrv vejv rajder bleje na cetu i slikaju...jbt civot...pod posmotrom smo...
to je ko da gledas neke likove kako bleje i slikas fotoaparatom i krijes se
malo(vise) kripi
i nejebacki do maksimuma

i nejebacki do maksimuma

Eto, i to su dvostruki aršini. Kad to rade četeri, onda je to superkul.
Pa lično sam gledao (ne snajperisao) kad ste linkovali printove stare par godina, čak i PVT. To je jebački?

ja to nisam radio nikad
nikad private sa bilo kim nisam delio bez dozvole te osobe...a ovo za printove iskreno neam blage o tome sto sad pricas,lolo...cega printovi?

ako se sad sećam, bog me ubio, al znam da je bilo neukusno skroz...
Nisam nikog imenovao, a je bila stalna ekipa sa četa. Krenulo kao zajebancija, pa na kraju ispade totalno razotkrivanje. Blam.

jebiga, kad nisam hvatao printove :))

nesss
jebiga, kad nisam hvatao printove :))

AMATER

hahhahahahaha
ne podrzavam ni to,naravno
i to je bedno
i ne delim sajt na cetere i komentatore,osim ako je zajebancija neka u pitanju
i jedni i drugi muljaju...znas da na cetu neko dodje sam i okaci svoju defku,poster,reakciju,kao kul je to...ili kazu modu da im odabere nesto
ima muljatora i tamo i vamo,samo drugi nacini

ima muljatora i tamo i vamo,samo drugi nacini

Upravo to

Ко је качио пвт-ове?