Prijava

pre nego sto napisem bilo sta, molim admine/moderatore/ljude na funkciji :) da ako ovo nije za ovaj deo foruma ostave makar neko vreme moj post...posto kapiram da je ovo najposecenije deo a bas to mi treba .. ^^

dakle POZDRAV !!

moje ime je.... ne, ne ... pocecu sa ... Zdravo, ja sam ... ili mozda... hmm...

ok, nema ni veze, prilicno davno sam nestao sa vukajlije posle dosta vremena, lepog vremena provedenog na vuki...

i nocas ne znam ni sam kako, naletim na neki link, pa na drugi i otvori se sajt koji se zove isto kao i nekada... ali na prvi pogled nista nije isto ... naravno u pozitivnom smislu ...

ne znam da li imam vremena za onoliko "visenje" na vuki, ali mislim da cu dolaziti mnogo cesce... od nikad, sve je cesce...???

zaista mi nedostaju tu neki medju vama... i zeleo bih da pozdravim sve ljude sa kojima sam zaista ostvario neki drugarski odnos u to vreme.

ne bih da nabrajam jer se plasim zaboravicu nekog... mozda najbitnijeg :)

eto... banuh, rekoh, odoh...!

pozdrav, i 'fala na razumevanju "vi gore" ! :)

Mogli bismo i malo da izmenimo ovu temu, pa da svako napise sta mu nedostaje iz tih ,,dobrih,, starih vremena... mozda neki slatkisi kojih vise nema, ili odeca koju je nekadaa nosio, muzika, ljudi, njegov grad ili selo koji vise nisu isti, ideje koje se nisu ostvarile, nade koje se nisu realizovale...bilo sta sto mu izaziva osecaj nostalgije...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/90/Beogradjanka,_Belgrade,_Serbia.jpg

kupovina u Beogradjanki npr.
seticu se ja jos toga...

elenna:))) odlična ideja.

$ЈТУ: The lamest. :)
Мени недостају Турбо жваке.

Мени недостаје Меша. Форум је као мртав без њега.

Шверцовање бензина. Увек сам имао за желе зеке!

http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slike/2009/05_maj/15/drustvo/benzin-v.jpg

И мени недостаје то црногорче :)))

Недостаје ми једна мала, која се преселила у Америку :)))

Ovo vam je prebačeno ovde, pa spe(r)mujte do mile volje :).

Јао мени недостаје ова тема у сектору Све везано за Вукајлију...

Мени недостаје Бенко и Колумбо.

nedostaje mi Zirafko i Gospodza:(

nedostaje mi Zirafko i Gospodza:(

Мени недостаје Прежа кад је Елена ту :)

E jesi sve lud, Ljižu :)))

недостаје Артемида.