Prijava

da zeko.. njih mnogo volim :/

trišo, imam nutelu u vitrini.. hoćeš malo? :D

edit, nije iz francuske već sam donela iz švajcarske.. i za divno čudo nije je pojeo moj brat :D

Piro, tu si u pravu, nemas ni pojma koliko:)))))))))))))))))))))))))))))))))

@Christine
Da znaš da može... al' malo.

razmena slicica sa drugarima:)

Nedostajem ponekad sam sebi :)

Недостаје ми лето...

O koautoru pupcana pertle!

Kao sto vidis, nisam te zaboravio :)

navidljivom coveku o kome smo snimali film i od koga je ostalo samo par dobrih chizama

аууу јбте јесте сви неки сентименталци ,и жалитељи за некада било....
мени недостаје оно вријеме када није било јбеног нета ни јбених цд-оВА...онда када сам се цимао по 10 дана да нађем неки филм,видео снимак,пјесму...па их убацивао у видео плејер или касетофон и гледао тј слушао их по 30 пута за редом и био пресрећан јер сам нашао!!!!а сад све на јбеном длану имам!!!недостаје ми и оно када се вратим кући са јбено лудог провода и умјесто као сад да одмах идем на јбени нет да видим шта јбено има,мени буде досадно опет испрозивам ортаке и опет јово наново...шмрц :(....недостаје ми и онај осјећај да би више од ичега на свијету волио имати јбени компијутер јер сам га видио на јбеној телевизији како неки јбени стручњаци клинци млађи од мене могу цијели јбени свијет да прекорену са њим :(...
јебо ја матер оном ко измисли коппијУтор а посебно јебем матер оном ко измисли интернет :(..
и опет сам сваки ј*бени дан на њему :((((((

Nedostaje mi još malo novca da kupim one divne cipele.

nedostaje mi volja za ucenjem!!!

......NUTELA OD CHRISTINE.....

@Čiča
E, svaka ti čast! To su bila vremena!

Nedostaje mi moja sestra koja se preselila u NS, iako se cujemo po ceo dan i kuckamo ovde po netu, ali nije to to:(

Nedostaje mi vreme kada nije bilo mobilnih, i kada nismo bili stalno i svakome dostupni, kao i vreme bez identifikatora poziva, kad smo mogli do mile volje da zovemo nekoga na fixni i zezamo ga, ili samo da se ućutimo kako bismo nekome dragom čuli glas...

Elena, podśeti me što pomenu fiksne telefone. Nekad si ima' opciju da obrneš neki trocifreni broj sa fiksnoga, i onda on kad spuštiš slušalicu sam cima zadnji pozvani broj, pa čak i ako je zadnji pozvani broj bio taj isti s kojega si kuca' tu šifru. Kako smo cimali moju majku i rođake na to. Nema toga više, ukinuli pederi.

A zamalo suza iz oka da mi pođe kad sam vidio da ponekima nedostajem... Jedino što mi je pošlo je osmjeh, jer ne mogu da vjerujem da ima budala kome nedostaje neko koga čak i ne znaš...

Nedostaje mi Vuka od pre godinu i mozda nesto vise dana.
Fazon napolitanke i sok u casi sa trafike kod moje osnovne koji je u osnovi bio secarna voda sa malo plave ili roze farbe farbe.
Tuca za postere Avril Lavigne.
Nedostaje mi vreme kada mi je najlepsi izlazak u zivotu bio bauljati Kalisom sa ekipom iz skole ulepiti se od glave do pete u secernu penu i posle sesti na zidic i gledati u reku, sa eventualnom dvolitarkom Jelena, ako se skupi kinta. Svi se napijemo od tri gutljaja. Milina.

Nedostaje mi vreme, koje sam nekada imao , a sada , kada sam penzos, njega nema!
Nedosteje mi da mojoj ženi opet budem dečko, da se strasno ljubim po skrivenim mestima Kalemegdana, jer nisam imao kintu da je negde izvedem.A sve bre osvetlili sad, nema više mesta za ljubav na Kališu...Nedostaju mi dugi razgovori halo karticom u sitne sate i smrzavanje na govornici samo da bih joj čuo glas. Nedostaje mi priča sa kumom, sa kojim sam 6 godina istu sobu u vojnim školama delio. Nadam se da počiva u miru i da će mo se opet tamo "gore" sresti.
Nedostaju mi palačinke sa džemom od domaćih kajsija i krofne koje je pokojna baka umela da napravi. Nedostaje mi bezbrižnost i ne razmišljanje o fimnansijama u kući, o uplatama i kašnjenima istih...Nedostaje mi letnji raspust kojem sam se toliko radovao. Nedostaje mi i kinder lada , da se pobijem i počupam sa bratom i sestrom oko neke gluposti i da nas tata sve izgrdi i "kazni" zabranom jedenja slatkiša to veče i pošalje u sobe. Nedostaje mi stopiranje i obilazak cele Srbije "na palac". Nedostaje mi da imam 2 kanala na TV-u i treći ako dobro namestim antenu, pa ne moram da izgubim jedan sat da bih odlučio šta ću da gledam. Nedostaju mi Moccini i Ujka Vanjini komentari na ovom sajtu. Nedostaje mi da osetim onaj klinački žar kada mi neki golubar pokloni goluba, i da posle takvog dogadjaja 3 dana ne spavam i posmatram po ceo dan goluba u kavezu...

Ali, nije baš sve tako crno! Ima i lepih stvari DANAS...Al to je za drugu temu ;-)

Недостаје ми онај фантастични осећај безбрижности када имаш 7-8 година и једини проблем ти је ко ће следећи да жмури...

Meni nedostaje užina koju mi je baka-Vesela pravila sve do 7. razreda osnovne škole. U to vreme bilo me je užasno sramota, jer su sva deca već uveliko nosila lovu da kupe kiflu ili slično u lokalnoj pekari, a ja sam iz torbe stidljivo vadila kesu sa sendvič-kiflom, milk-šejkom Novosadske mlekare od 2 dcl i čokoladnom bananicom.