Prijava

priznaj sebi vuche,priznanje je prvi korak,pa sta ako si gej,necemo ti suditi

а јеси педер?

dečko, da bi rešio problem moraš prvo da priznaš sebi da ga imaš...negiranjem nećeš ništa postići.
shvati da kad prvo prihvatiš sebe takvog kakav jesi, nema veze ja poštujem to samo dalje od mene, ja nisam tako perverzan i poremećen, ali šta ti radiš u tvoja četiri zida to je tvoj problem.

Vuk traži druga da mu liže jaja.
Šifra:
Ne ujedam.

Ево један оглас, о чему је иначе и тема
Тражим дечка
донвук

Znači, ovdje ne vrijedi negirati, jer bez obzira na to ista priča se nastavlja. Niti sam gej, niti peder, niti homoseksualac. Imam djevojku punih 5 godina, još malo pa mi je vrijeme za ženidbu. Vi nastavite sa svojom pričom, iskreno zaboli me kurac za to. To "tražim dečka" je bila provokacija, očigledno ste lako pali na to.

Sram vas bilo, kako ste samo homofobicni, mjesto da podrzite momka sto je skupio hrabrost da iskaze svom drugaru ljubav, a vi tako...ccc. Nikad vi u Jevropu necete uci...

Imam djevojku punih 5 godina, još malo pa mi je vrijeme za ženidbu.

--> https://www.facebook.com/sexyduda?ref=ts&fref=ts

zasto bezis od istine,vuche?
izadji iz ormara i reci glasno da si gej,prihvati sebe i prihvatice te i drugi ljudi...moras to uraditi da bi srecno ziveo

oglas: tražim obdarenog starijeg gospodina sa debelom kitom
šifra: latentni homoseksualac

plan je naizgled bez mane samo sto nisi ocekivao da ces na vukajliji naleteti na mene, janpija herkula poaroa za pederske detektivske slucajeve.

Vuce zasto tako poderski otvaras po jednu temu svaki dan? Pederski xexe

а ти пупет мастере си пичка највећа и никад ти нећу опростити то што си ми ономад урадио, наћићу те ја у граду, само полако

Ironicni i ja smo te odmerili. Odmerili - geometri xexe

Al me je krenulo sa ovim sublimiranim porukama veceras...

Jeste li sigurni da nema pedera među vama? Vjerovatno neki pederčić upravo ovdje mene proziva, a zapravo sam sebe laže.

mi smo samo internet ljudi za tebe,nama mozes reci sve
budimo mi prvi kojima ces pokazati pravo lice
ne boj se,necemo ti suditi
neka ti to bude prvi korak

а ти пупет мастере си пичка највећа и никад ти нећу опростити то што си ми ономад урадио, наћићу те ја у граду, само полако

Neš na kolegu tako, sredićemo ti parcelu jednu, znaš kako lepa.

наћићу те ја у граду

Idi kupi novi broj na trafici. Slucajno ce ispasti da se poklapa sa brojem od mog brata. Posalji mi poruku da se nadjemo i eto. Ja cu doci ne sluteci sta se desava, pa me istuci.

Uzecemo ti dedovinu!!@3

https://www.youtube.com/watch?v=2o4aqAonruQ
само за тебе пичко безобразна