Prijava

AXAXAXAXAXA JEBEM TE USTA LUDA XAXAXAXAXAX

ja sam 7 godina stariji od mite,al mogu reci isto ovo lolo

Bilo fino do četvrtfinala, posle igra ko kurac, izuzimajući holokaust nad Brazilcima, ali sve u svemu najbolje svetsko koje sam do sad gledao (što i nije neki uspeh, ali od 2006 i 2010 bolje svakako)

gledao sam 98. al znao sam samo da igramo protiv nekoga i koliko su cale i techa i jos neki nervirali se zbog precke i to...a ja bio u fazonu jedva cekam da zavrhe da prikljucim segu

hahah kakav car...kladim se da bi se ova novinarka iskarala sa njim

a i vidi se da nije isfrustriran to rekao nego da ga bas bas zabole dupe stvarno

Dobro se loptalo.. Pogodio sam ko će osvojiti ali nisam odigro na kladionici. KreteN!

http://www.rts.rs/page/sport/ci/Brazil2014/story/2259/%D0%9E%D0%BA%D0%BE+%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0/1649213/%D0%A5%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%98%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B4%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BA+%D0%B7%D0%B0+%D0%9C%D0%B5%D1%81%D0%B8%D1%98%D0%B0+%D0%B8+%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D1%83.html

ovo je sve klasicno nipodostavanje svih ostalih igraca u reprezentaciji...ne mislim konkretno samo na ovu vest, tj na njen naslov, nego na sve gde se ovaj patuljak pominje ispred svih....jebote ko da supak jedini igra na terenu...da ima imalo obraza sam bi rekao na konferenciji da je supak i da ga je sramota kad mu govore da je najbolji

Da nije bilo Maskerana i Di Marije, Mesi i ekipa bi se dosta ranije vratili kuci.

лол, баш обрнуто

Да није Месија, Маскерано и Ди Марија не би осетили драж играња 1/4 финала

Овај клип са милером довољно говори о њему као играчу. Слепац ретардирани, попишам му се у фудбал

Е сад, реално, многи кењају како МЕси није требао да добије златну лопту бла бла требо је неко други, мене занима КО? Ко је тај играч који би требало да уместо Месија добије награду? Ко?

SWETSKO PRWENSTWO GOTOWO A WEE I DALJE O TOME PRICHATE

NOOB

GET A LIFE

Фејзбукманијак

Е сад, реално, многи кењају како МЕси није требао да добије златну лопту бла бла требо је неко други, мене занима КО? Ко је тај играч који би требало да уместо Месија добије награду? Ко?

Roben, Hames Rodrigez, Miler...Svi su vise zasluzili od Mesija.

Робен, човек који је одиграо добро само против шпаније и то разбијене шпаније. Родригез не може јер његова репрезентација није догурала далеко, колко год да је добро играо има мало утакмица и то је велико мерило. Милер, ХА ХА Милер. Такође као Робен, човек који је одиграо добро једну утакмицу и асистирао Клосеу код гола против Бразила. Гол против бразила њему не рачунам као мерило, јер је био после корнера. Тако да отпадају сва тројица. Једини који је од њих заслужио је Родригез, ал сам ти такође навео разлоге зашто не може.

Робен, човек који је одиграо добро само против шпаније и то разбијене шпаније

looooool

po meni, najbolji igrač sveckog nojer.
može katanac.