Prijava

Ja imam pouzdanu informaciju da kad je Sergej Trifunovic bio u vojsci, nata dodje kolima po njega i odu da se jebu. Uvece ga vrati i tako., to mi je pricao komsija koji je radio u toj kasarni i imali su naredjenje da ih pustaju, posto su ovi kao poznati.
Ako se secate oni su se pre nekoliko godina zakacili u emisiji. Ono legendarno: zbog da jedes govna!

navodno, ona je njega šutnula jer mu je mali, a ona nezasita.
petre, ja sam nešto načula da joj je pre par godina tarifa bila 5 iljade evra za noć, ali od kako je udarila kriza spustila je na iljadu evra...

nego,gde ti to nacujes?

nešto po internetima, nešto po čaršiji...

ja reko da nisu neki nepouzdani izvori...

Jebiga lemaja, ja cujem od coveka iz prve ruke, sale je u tim vodama preko kuma,a ti citas na forumima. Moras proveriti verodostojnost informacija. Zamisli ja odem do Nate, ponesem 1000e, a ona mi kaze da je 1300. U zemlju da propadnem od sramote.

kontam da je ona kul i da bi mogao da se izgrbavis.nasi smo i te fore.imam tvoj drugi album.ne gledams filmove u kojima glumi trifunovic.

Начи, мени треба укупно око 20 К јура да бих изсобаљивао све што ме интересује а што се појављује по телевизијама...

Manijak, Žiku Šarenicu i Jovu Radovanović možeš besplatno da zategneš...

Zamislite Jovu kako jebe

Kad neće da mu se digne jebe nosinom lagano.

Прешао и бих и преко Жике сељака ако се мора, ако се ту урачуна и она водитељка из поменуте емисије.

Za voditeljku bi prošao kroz Žiku ko bager kroz staru kuću.

pa dobro bre puppet, od kad je bitno da tračevi budu verodostojni? a iskreno, i za te neke "iz prve ruke" kasnije se ispostavilo da nisu tačni. verujem samo u ono gde sam i sama bila učesnik ;)

Spavao te Ivanović?

zorica markovic je jebo sergeja za 50 evra.

ivanović? ne on...

nole seksoman prodaje ajvar i hurku na pijaci.