Prijava

5 iljade evra za noć, ali od kako je udarila kriza spustila je na iljadu evra...

pa ne znam sta bi trebala da radi tu jednu noc da bi joj dao 5000...ma i za hiljadu bi morala da se jebe kao stuka...

kako je onom njenom slepcu jebote, ko zna kakve mu sve price pricaju za devojku, a on je kao voli oce da je zeni...jebote muskarci su stvarno teski ovnovi...

cuo sam izmedju ostalog, i za severinu (moguce da je i ovo lemaja negde pre pisala), da je jos pre isto bila ta jebacica za bogatu klijentelu, i odvedu ih u neki apartman na svetom stefanu i daju im da jedu samo jogurt da bi se lakse klistrirale, da mogu da se jebu u cisto dupe...

heheehe jeste, i to za severinu sam ja pisala ovde negde :))) a za te tarife, nije ti bre tu stvar u tehnici jebanja, nego u personi - to je nata baklava, ej!

jesi li ti pisala ozbiljno? haha...
znam da je tako nesto isla prica

pa slazem se, al jebiga, jel bi ti platila vladi mandicu 2500 evra da te jebe, a da te jebe samo onako misionarski ko neki svestenik?

hu da fak iz vlada mandić? pazi da ti kažem, henriju kavelu bi platila milionče za 15 min nasamo :) a imaš majmuna koji su puni kao brodovi i ćeif im je da kažu da su jebali tu i tu pevaljku, pa ne pitaju šta košta...

ja bre pisala, i ako se dobro sećam, jedna od pičoka koja je bila u toj sv. stefan ekipi je ana stanić, ne mogu se setim ko su ostale...

Stvarno Lemajo pises teske nebuloze, jedino ako je Ana Stanic PLACALA te kurve, ko bi bre njoj dao i iljadarku, ajde ne lupaj zivota ti. Ili mozda dobro mucka koktele, u svakom slucaju nebuloza.

Ja provereno znam za Nives Celzijus i one dve sestre Modelsice (ova jedna je i poslanica sad) da su imale tarifu, ali kontam da to i nije neka eksluziva. Soraje, Seksi Sandre i ostale starlete su u opsegu 500-1000€.

Za Anu stanić sam i načuo, a za ove ostale što Lemaja priča isto samo ovako po forumima, a to mi je suviše neprovereno :)

Tvoje cifre su daleko realnije, i kad uzmemo u obzir da Soraja kosta 500 evra, koja bi bila cifra za Anu Stanic? 20 evra? Zna se sta trazi ta "klijentela".

Ne potcenjuj Stanićku. Ona dok je devedesetih đuskala pored Moby Dick-a je i izgledala kao da je ovaj njen pimp...

http://www.youtube.com/watch?v=UT5utJjB_zU

A ja samo skupljam sta pisete i onda cu da posaljem to ovim osobama za koje tvrdite sve ovo, oni ce da vas tuze a ja cu da trazim neku nadoknadu od njih

i onda će te neki simpatični ljudi iz jednog mesta u blizini BG, ali na vojvođanskoj strani, odvesti u šetnju memorijalnim parkom Ivana Stambolića :)

Try walking in his shoes

Zašto bismo prelazili u Tursku na Košutnjak, kad lepo u Surčinu uz Savu ima živo blato na par mesta? Kulturiška skroz, samo ga nateraš da šeta ispred tebe, nema nikakvog primitivnog ponašanja. Nasilje je tako passé.

Galovica. Bolje je nikada da se ne pretražuje.

MOD EDIT: http://vukajlija.com/galovica/37280 :)

što si se toliko uzrujao, džeriko? ne razumeš šta znači reč "trač"?

jedino ako je Ana Stanic PLACALA te kurve, ko bi bre njoj dao i iljadarku

+1

Hahaha gde ce zemunski i surcinski cobani da prete donu peteovaradinske mafije...drzim ceo srem, banat i backu, ukljucujuci i te pescare i ziva blata
i bice nasilja, kakve setnje u blato, ja kad kaznjavam to jako boli!

Galovica. Bolje je nikada da se ne pretražuje.

MOD EDIT: http://vukajlija.com/galovica/37280 :)

A lepo ti čovek rekao da ne pretražuješ.
Badum tssss

srem i backu

Za ova dva dela si se malo prebrojao...

Sto? To je moja teritorija gde ne sme niko u oci da me gleda...sediste moje imperije je u sremu, tu je epicentar moje moci

hehehe To je svetla strana Galovice. Džedajska. Ima i ona Tamna.