Prijava

svi mi izuzetno idu na kurac osim:
aleksa jelić - nit smrdi, nit miriše, ok je dečko.
željko šašić - skroz je ok lik, opušten, profesionalan, par puta ojebao.
ana kokić - žena mi je otkrovenje, ja pojma nisam imala kako dobro peva, ej tiii, pevala i na francuskom, italijanskom, korejskom, visila sa onog čuda, i usput par puta spustila onog lajavog krelca kilibardu. def je šmekerka.
boris milivojević - njega čovek ne može da ne obožava, toootalno iskuliran lik, da se ne lažemo, toliko je simpatičan, totalno bi mu dala...

a ovi što su došli na temu samo da istaknu koliki su neprejebivi intelektualci, pa ni ne poseduju tv preparat, imam samo jedno da vam poručim:

BOLI NAS KURAC.

MlaDiLuk

Kilibarda je seljanka glupa ona najgora. Seljančura. MURŠ !

edit: Al bi je jebo

Hahahahahaha. Elem, pratim jer je za nijansu bolje od Saleta Popovića koji je u istom terminu, a u to doba nema kvalitentnog fudbala. Ne navijam ni za koga i boli me kurac.
A onu Tamaru bi jebo.

Većinom to pratim. Sneki dobra pička i sa svojih sedamdeset godina, Željko Šašić tata, Vikler standardno čmar glava, da ne ume da pravi bitove, znaš kad bi repovo u bed kopiju. Matrice za takmičenje pravi Sloba Dragović, opasan brat, jedan od retkih umjetnika čiji sam album nabavio za pare(Gis Maj es).

Još u prvoj epizodi sam snimio dragičevićkoj dupe u donjem vešu i od tad oću da je jebem.

Реално јебо бих Тамару. Кад је била Розга уфф.

Odlična emisija za usputno ubijanje vremena kad klinac zaspi, a i ima šta da se tračari u ponedeljak na poslu.
Žiri je priča za sebe

Е једино ми Гоца Тржан страшно иде на пенис. Није исфолирана (бар не превише), само има нечег иритантног у њеној појави, не знам.
Књаз је невиђено сујетан лик, није ми јасно како је то успео да скрива до сада и још да ојебе шоу.

Колко ми је смешно било кад је Цвјетински лоло гостов'о, па сео поред оне Марије, жена се погубила, мислио сам извадиће сису да га подоји колико је дубок деколте био.

Najbolji je bio miroslav ilić i njegova faca dok je išo psy

Simpaticna emisija, ako izuzmemo Kilibardu (jes da je dobra picka al kenja mnogo), onaj Strugar je najgori voditelj kog sam video (pored Andjusa sto pijan u svakoj emisiji)...i da...Goca Trzan me nervira mnogo, nema veze sa pevanjem...

Ni sa imitiranjem. Definitivno se ona najgore pokazala. Šašić oduševio u više navrata, kao i Sneki, a Anu Kokić da ne spominjem.

Realno...koga god da imitira dozivim tezak blam...Kokicka je odlicna, a ko bi reko, kad pogledas koje dziberske pesme ima...

Da ako im svo troje dođe u glavu da nešto pametnije snimaju obzirom koliko potencijala imaju...

Pratim sa ženu. Prvo sam se opirao a onda mi je ispala baš simpatična emisija, mislio sam da je opet neki rijaliti al kad sam čuo da doniraju za decu bilo mi drago.

Nemam zamerke na učesnike ni na voditelje kao i 50% žirija al onog konja katarinu radivojević bih za kosu odvukao iza studija natero bi je da iskopa rupu lopatom i istom bi je ugazio ko pičku dok ne lipše govno.

Jebo joj pas majku odvratnu.

dajte taj klip gde je ova tamara sa ovim dupetom, ne mogu da ga nađem

Књаз је невиђено сујетан лик, није ми јасно како је то успео да скрива до сада и још да ојебе шоу.

ja sam gledo onaj survajver kad je on bio...jebote i on, a i goca tržan su bogami tolko sujetni da sujeta curi iz njih.
Knez bukvalno sve zna najbolje, najbolje kuva, svemu on mora da da amin, smatra se mnogo bitnim...
sara je jako lepa devojka, samo mi deluje razmažena

за децу 30 посто, остало за ибицу

реално да сам она глумица из жирија било би ме срамота да с епоистовећујем са таксистом

katarina je nevidjena
pojma nisam imao da je tolki tenkre