Prijava

ja i drugar iz djetinjstva, Maksimilijan, smo noć prije nego što smo Karađorđu zalijepili prijeteću poruku u formi pisma na vrata kuće, ukrali po par helikoptera i autića, nismo znali šta ćemo sa njima a i skenjali smo se pa smo ih bacili u rijeku

Ja kad sam radio na brodu, imali smo svoju biblioteku, gde ko procita knjigu napise posvetu i ostavi je tu. FANTASTICAN zibor knjiga, ja sam ostavio dve, a sa uzivanjem sam procitao "Srce tame" original na Engleskom, po knizi je snimljen "Apokalipsa danas" , dok sam cekao da mi se opere ves u londriju, i snimao kakve gace nosi koja zenska. Bila je jedna Madjarica, sve je imala cipkaste raznih boja, a bilo je sramota pa ih sve kao uvije u nesto da se ne vide. To m je bilo bas onako simpaticno, a ne kad dodje guzata crnkinja pa rascepi neke tangetine moz drva da vuces...

I tako, ne bi ja krao knjige.

ŽIVOT JE. JEDAN ONA. BAACIILAAAA

knjiga ti je najbolji drug.

torazulu, preporučujem ti knjigu Riječnik Srpskog jezika, vidim da pišeš zibor osim izbor, mogu misliti kakve su mi stvari prošle nezapaženo

ја сам украо стотине књига са пиратских сајтова, прочитао сам десет
ја сам лош човек
али се молим за окајање грехова и дајем по десет динара цркви кад год одем

Hvala ti, sutra cu da odem da kupim. Ako budem nasao Recnik kupicu i pravilno kucanje, a ako bude Rijecnik onda pravilno tipkanje.

Žajax je u pravu: krađa e-knjiga je isto krađa.
Glas za ravnopravnost krađa!

u ovakvom granično imaginarnom sistemu - NIŠTA nije stramota ukrasti.

samo napred... možeš ti to... :)

Провлачи се прича по филозофском да је Зоран Ђиђић својевремено за време студија покрао брдо књига са одељења за филозофију. Па сад, ако ти је он узор...

Лоповска нација.

sramota je ukrasti iz biblioteke.

Iz biblioteke ko ukrade je pička i govnar najveći
Iz knjižare je ok, ako je neka ozbiljna literatura a ne petparačka sranja

Јел има нека клептоманка да се дружимо? Ал не код мене гајби.

Ima moja drugarica kleptomanka, kao klinka stalno krala šta je stigla, sada ima četvoro dece, mada ovo poslednje baš ne liči na nju...

Па де је?!

Лако је украсти из књижаре...из књижаре краду само они који немају муда да нешто стварно украду.

Najebaćeš kad Kurir napravi reportažu:
Organizovani lopovi sa Vukajlije: Hladan krompir, njihov beskrupolozni vođa:
ni knjige više nisu sigurne.