Prodaja absinta?

  1. Nije ni čudo da pita gde da kupi kad je maloletan.
    Nema tebi absinth, sok od zove pa turi unutra zelenu boju.

  2. Зверина Хаџимехмедпашић из Цазина
    за више инфо контактирај аутора ГТД, он шверцује децу
    http://halloweencostumes.costumestore.com/101880_01_Lg.jpg

  3. ja sam pio plavi... :/

  4. а једеш и ти говна, пијте неки други курац ако оћете да се поломите
    ил дувајте, ко што каже ципелић
    какав курац апсент

  5. Ако има у мојој јебеној селендри да се купи, има вала свугдје :)

  6. Hvala čiko.
    Gde da ga kupim kad sam u pripizdini? Da izvneš.

  7. Ja ne znam samo šta fali običnoj rakiji.

    EDIT:A u kojoj si pripizdini?

  8. a tako lepo možeš da se uradiš od rakije. Ako je još i neki kvalitet onda nema šanse da ti fali nešto sutradan.
    A to što vi hoćete pederaši da pravite žurke i da se mazite po guzicama, to je druga stvar. Mislim, sve je to super, nemam ništa protiv toga ali mislim da bi svako trebao to da radi u svoja četiri zida i da ne opterećuje druge.

  9. A u kojoj si pripizdini?

    Sjebo bi se kad bi ti rekao. Nema nigde ni po supermarketima ni po podrumima pića.

    a tako lepo možeš da se uradiš od rakije. Ako je još i neki kvalitet onda nema šanse da ti fali nešto sutradan.

    Rakija je mama, ali kad se napiješ toliko puta od nje, zašto da ne probaš nešto novo?

  10. Ако већ планирате да се урољате, онда је боље за те паре а и мање да купите жуту осу или неку квалитетну линцуру него апсинт.
    У суштини, не можеш да нађеш квалитетан апсинт код нас, бар ја нисам нашао. Ако сте планирали кућну варијанту онда је боље да се узме нека добра ракија, док је апсинт више за просеравање с шечером и пламичком у неком клубу-локалу, где већ излазите увече, па да вас виде девојчице како се курчите, јер ниједне друге намене апсинта не могу да се сетим.
    Пио сам више пута назови апсинт који се продаје код нас, и осим тога што ћеш баздити на менту а не на вињак, не видим му другу сврху.

  11. Rakija je mama, ali kad se napiješ toliko puta od nje, zašto da ne probaš nešto novo?

    Кад јебеш цијелу линију викторија'с сикрета зашто би се појебао у дупе?

  12. Ако већ планирате да се урољате, онда је боље за те паре а и мање да купите жуту осу или неку квалитетну линцуру него апсинт.
    У суштини, не можеш да нађеш квалитетан апсинт код нас, бар ја нисам нашао. Ако сте планирали кућну варијанту онда је боље да се узме нека добра ракија, док је апсинт више за просеравање с шечером и пламичком у неком клубу-локалу, где већ излазите увече, па да вас виде девојчице како се курчите, јер ниједне друге намене апсинта не могу да се сетим.
    Пио сам више пута назови апсинт који се продаје код нас, и осим тога што ћеш баздити на менту а не на вињак, не видим му другу сврху.

    Pa zato i pitam jel ima ko da prodaje kvalitetan a ne ovaj naš.

  13. reci gde zivis iskompleksirana pedercino

  14. Što hoćeš da mi dodješ na gajbu?

  15. Dosta ste pomogli, uzećemo domaću rakiju i ćao.

  16. Pa zato i pitam jel ima ko da prodaje kvalitetan a ne ovaj naš.

    Колко ми остало у сећању, неко ми причао давно још, можда сере а можда и не, неам појма, не верујем да су дозвољена у слободној продаји код нас у земљи алкохолна пића с више од 60% алкохола у себи, а прави апсинт треба да има најмање 70% ваљда да би био шатро апсинт, стога контам да тру апсинт код нас у продавницама и амркетима нећеш наћи. Потражи преко нета, можда постоји неки анонимни дилер апсинта за србију, ко зна лол.

  17. Колко ми остало у сећању, неко ми причао давно још, можда сере а можда и не, неам појма, не верујем да су дозвољена у слободној продаји код нас у земљи алкохолна пића с више од 60% алкохола у себи, а прави апсинт треба да има најмање 70% ваљда да би био шатро апсинт, стога контам да тру апсинт код нас у продавницама и амркетима нећеш наћи. Потражи преко нета, можда постоји неки анонимни дилер апсинта за србију, ко зна лол.

    Hvala Manijak, jedino da pokušam preko rodjaka iz Nemačke da ako ga on nadje tamo.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.