Prijava

e, a ako je maksimum 40 poena, ne moze vise, reko bi da onaj sto mi nudi to nagura 10 mil kurceva sebi u dupe.

ovo je k'o ona fora sto su foliranti isli na 10 dina u tvorza,al mogu da ponesu sta hoce...

televizor 7
komplet kuhinja 6
računar 5
sve knjige 4
medicinska briga 2
higijena i đakuzi 3
krovni prozor 2

deset miliona da se odmah oroči i renta mesečno isplaćuje ženi i deci, mene ne moraju ni da puštaju napolje, ovo gore je ionako 75% više nego što sad imam

Bruce, a da jebeš nešto? Msm jesi oženjen, al' ono :)

deset miliona da se odmah oroči i renta mesečno isplaćuje ženi i deci, mene ne moraju ni da puštaju napolje, ovo gore je ionako 75% više nego što sad imam

daj bre brus, veltšmerc.

zanimljivo je ovako malo mentalno se igrati ovog, da vidiš šta su ti pripriteti. Ali, garantujem, 99% ljudi, da im neko ponudi ovo stvarno, ne bi pristalo, kad malo razmisli ili bi se pokajalo nakon 10 dana u samici. Malo duže bi izdržali samo sa još jednom osobom, ako bi bila nonj stop tu, ali samo malo duže.

kakva god da je samica, samica je.

EDIT:
mislim, robijali su ljudi tokom istorije po samicama u mnogo gorim uslovima nego sto su ponuđeni. ali samovoljno uraditi tako nesto - mislim da bi ti ubilo psihu.

Prištevac, jebanje je za ljude koji imaju volje i vremena :)

Nije to veltšmerc celte, to je realnost Srbije, ako ti kažem da odvajam 10% mesečnih neto prihoda za telefon i internet, a 20% za ogrev i struju probaj da preračunaš ostalo. Mislim, ne moraš mi reći da sam mogao i bolje zarađivati, to znam i sam. Ja sam čovek skromnih prohteva.

Аналитични доктор Келт...

Ja bi uzo net i ribu i posle svakog jebanja pisao JA JEBEM na forumu
jebi,postuj,jebi,postuj,jebi,postuj brzo bi prošlo vreme lolo

Ma jok, ukapiram to kao performans, oglasim unapred po sajtovima i forumima i izađem kao slavni umetnik. Tako sam i fakultet završio - proglasio studiranje performansom i onda nisam imao muda da padnem ispit.

Da, umetnici su ludaci, ne mora mi biti posebno naglašeno :)

Ali, garantujem, 99% ljudi, da im neko ponudi ovo stvarno, ne bi pristalo, kad malo razmisli ili bi se pokajalo nakon 10 dana u samici. Malo duže bi izdržali samo sa još jednom osobom, ako bi bila nonj stop tu, ali samo malo duže.

Ovo aj da je godinu ili max dve za toliki novac bi dosta ljudi prihvatilo al 10 godina je izuzetno dug period

Ma jok, ukapiram to kao performans, oglasim unapred po sajtovima i forumima i izađem kao slavni umetnik. Tako sam i fakultet završio - proglasio studiranje performansom i onda nisam imao muda da padnem ispit.

i mislis da bi tvojoj deci bolje bilo da te ne vide narednih 10 god, ali da umesto toga imaju vise novca? Da bi na kraju srecniji bili svi?

Ja ne kapiram. Kako samica sa metalnom klonjom, kad je moguce i prikazano da imas BASTU od cca 2 ara, ili radionicu sa neogranicenim alatima i materjalom ili biblioteku sa svim knjigama ikad izdatim, pa to bi bila zgradurina od 10000 kvm? Znaci uzmem ta tri za 15 poena, pa malo bi mi bilo deset godna da se tu zezam. I gde je tu onda ona samica? Sa neogranicenim alatom i materjalom mogu da napravim trista svasta, kuhinju, krevet, teretanu, oruzje... Sustina je da ne bih ziveo u sobicku deset godina. I koji ce mi moj onda prozor kad je basta staklena?

Ono fazon igramo se, šta bi bilo kad bi bilo...

Ili da otvorim jednu sportsku temu? Kontam da bi Celt bio oduševljen.

Pono bi pištolj, napunjen.

S jedne strane kad pogledam istorijat kardio bolesti u porodici i koliko se cimam i nerviram sumnjam da ću još 10 godina poživeti zato jebežga koji će mi kurac milioni posle. S druge strane makar bi se odmorio... e jebemga ne mogu odlučiti.

ja ne verujem vama koji kazete da ne bi

Pa nista, onda bih uzeo navedeno i poveo zenu sa sobom, i za ona dva poena preostala uzeo mikrotalasnu sa onim djubarom od smrznute klope.

башта, жена, комп, игре и фаст фуд.