Prijava

mislim, robijali su ljudi tokom istorije po samicama u mnogo gorim uslovima nego sto su ponuđeni. ali samovoljno uraditi tako nesto - mislim da bi ti ubilo psihu.

znaci vise prsne neko ko je dovrovoljno tu za 10 miliona evra nego neko ko je tu zatvoren bez mogucnosti da izadje osim ako se ne desi neki ogromni rat,uz to i mucen i sve lolo

Ja bih bez problema izdržao, a jedini uslov je da mi samo javljaju kako mi je porodica i to je to.

zvezdano nebo nada mnom i moralni zakon u meni... i 10 tona eurobloka i sve brojeve pan erotike

Daj samo pristup berzi i osobu po izboru...osoba koju bi izabrao je neka vrhunska riba bezanski mag. Posle 3 dana bi im vratio 20 mil da izadjem a ostalo bi mi dovoljno da budem kreten svaki dan.

DA IMAM PARA SVAKI DAN BIH BIO KRETEN!

znaci vise prsne neko ko je dovrovoljno tu za 10 miliona evra nego neko ko je tu zatvoren bez mogucnosti da izadje osim ako se ne desi neki ogromni rat,uz to i mucen i sve lolo

upravo. pre ces da prsnes ako svojevoljno doneses odluku da sedis u samici 10 god, nego ako te neko silom natera na to.

nego, ne odgovori mi radijacija, jel moze da se prebaci ovaj budzet od 40 poena, ako se resis da ti ne treba kinta posle?

upravo. pre ces da prsnes ako svojevoljno doneses odluku da sedis u samici 10 god, nego ako te neko silom natera na to.

zaboravljas jako bitnu stvar
10 miliona evra
ti zatvorenici nisu razmisljali o tome kako ce da zive sto pseto kaze ko kreteni svaki dan...oni su se pitali dal ce uopste da izadju ikada odande...i ako izadju ceka ih u najboljem slucaju zivot kakav su vec imali pre...

nego, ne odgovori mi radijacija, jel moze da se prebaci ovaj budzet od 40 poena, ako se resis da ti ne treba kinta posle?

Ne mere. 0 evra-40 poena.

i mislis da bi tvojoj deci bolje bilo da te ne vide narednih 10 god, ali da umesto toga imaju vise novca? Da bi na kraju srecniji bili svi?

ја бих радо пристао да не видим рођеног ћалета на 10 година за 10 мелеончета

zenska 18
kuhinja 6
cigare 4
alkohol 5
postolj1
eto, to je 34. pistolj ako mi dojadi

ali, postavlja se pitanje ko i zasto bi to placao, skroz je ne realno, nema sanse da bih pristao ikako. sta vrede pare kad nemam slobodu. nije sve u parama. a vidim da su neki naveli bez hrane. kako?

ali, postavlja se pitanje ko i zasto bi to placao, skroz je ne realno, nema sanse da bih pristao ikako.

Nevladine organizacije.

ali, postavlja se pitanje ko i zasto bi to placao, skroz je ne realno, nema sanse da bih pristao ikako.

Imaš na tv-u i glupljih rijalitija lolo

ekrem jevric je na dobrom putu da bude 10 godina zatvoren i da dobije pare za to.

komplet kuhinja 6

svi filmovi i serije 4

najnoviji računar 6

sve video igre 4

mini linija sa svom muzikom sveta 4

higijena 3

alkohol 5

bilijarski sto 1

33 poena, znaci 5 miliona kad izađem... mogao bih samo da drkam 10 godina u filmovima i igricama ima gomila scena dobrog drk materijala, ne treba mi niko da bih pričao, to radim sam sa sobom već dugo, ... jeo bih, pio bih, slušao ziku, cigare ionako ostavljam tako da su mi nepotrebne, higijena tu, vutrice nema što je čemer, al' jebiga, alkohol je vrh zamena, cimao bih se šta je sa nekim ljudima koji su mi bitni, al' bih se navikao na to i realno, pristao bih na ovako nešto

EDIT: kod lekara, zubara nisam bio ne pamtim, imam komplet kuhinju, tako da koji će mi, svi znamo da malo supice sve rešava

i mislis da bi tvojoj deci bolje bilo da te ne vide narednih 10 god, ali da umesto toga imaju vise novca? Da bi na kraju srecniji bili svi?

A šta misliš kad bi im otac bio prvi čovek koji je stupio stopalom na tlo Marsa? Ovo je čisto hipotetička igrarija, naravno da nikad ne bih pristao da se odvojim od njih - crkao bi posle mesec dana od stresa...

Ja sam naveo genijalan plan kako izaci odande za 15 dana pun kod brod porodici i raskalasnom zivotu u zagrljaj.

Ovako:

Bilijar 1
Igrice 4
Internet 16
Lekar 2
Tv 7

Okruglo 30. Pištolj mi ne treba, mogu da se roknem i bez njega. Žemska kad izađem, ionako neću imati ni 30 godina tad. Boli me uvo :)

Poveo bih šanera i tražio da "radim" za dnevnicu