Prijava

Principijalno odbijam da nosim polovnu odeću. Nikada je nisam ni nosio ali u poslednje vreme igrom slučaja viđam po raznim sajtovima tipa "limundo", "kupindo", "kupujem-prodajem" da vlada veliko interesovanje za kupovinu polovne odeće pa se stalno pitam šta je to što pokrene čoveka da kupi polovnu odeću od nepoznate osobe na internetu bez bojazni da će dobiti pocepanu, izlizanu ili u krajnjem slučaju odeću nekog mrtvaka. Kapiram da je kriza i to sve ali sigurnost i zdravlje su pre svega i iznad svega. Možda paranoišem ali mi je to neshvatljivo.
Kakvo je vaše mišljenje ili bolje rečeno - kakvo je vaše iskustvo sa polovnom odećom?

Odjeću ne, obuću možda ovo ostalo okej je...

najjace mi kad cigani prodaju garderobu i jorgane umazane kajmakom i urinom

Što se tiče odeće iz Second hand shopa nekoliko puta sam išao za mene da vidim šta ima i mogu reći da sam bio prijatno iznenađen al to sam više išao iz radoznalosti ovako.
A ovako mi mlađi burazer daje dukseve, farmerke, trenerke što on iznosa ili preraste ali ne mogu da se bunim kupuje kvalitetne stvari i čuva ih pa izgledaju ko nove zato što sam ja 1.77 a on je sad skoro 1.95 visok, isto tako ja nosim 41 patike on 47, skontali ste.

A ovako kontam da je dobra alternativa kinezima i da se može naći nešto kvalitetno za male pare u takvim radnjama, naravno da nije iscepano, izlizano, uflekano.

ja imam rodbinu burzuje,salju dobrih stvari.malo se njih moze nazvati polovnjacima jer sve super izgleda.nosim kvalitet.nes nosis tudje?operes i kraj...jebote,k'o god da je trenirao nesto,nosio je dresove koje su nosile generacije unazad.sem ako nije sah ili neki slican sport gde mos i u papucama trenirati...ili ako nije svajcarska,pa svaki mali kurcika ima svoj komplet.

Kupujem u second hand šopu jer je garderoba mnogo kvalitetnija od one koju mogu naći po buticima. Naravno, ne kupujem bilo šta nego biram.

Kontam da nisi razmišljao po kakvim se budžacima šije to što misliš da je firmirano i kvalitetno i kakav je zdravstveni status gospođa i gospođica koje to šiju. Konkretno bih mogao da ti navedem barem dve robne marke čijih proizvoda imam pun orman koje su šivene u mom selu u uslovima zbog kakvih bi se kineski sindikalci pobunili...

Ne, suviše sam pedanterija za tako nešto. Da znam čoveka pa da mi pokloni ili proda, ne bi bio problem... ovako, ipak ne. Odeću koju imam čuvam tako da imam majice i košulje po 5-7 godina stare, tek se zeru vidi da su se malo izlizale od pranja. Što kupim, gledan da kupim na nekom sniženju, prošle sedmice baš pazario košulju za 9.99 evra na sniženju.

nosim. i kao dijete, nasljeđivali smo jedni od drugih a i u seknd hend šopovima sam par puta kupovao interesantne stvari.

nije bas da idem po sekond hend sopovima,al nije mi strano.nalazio sam dobrih stvari.da ne dobijam tih stvari od rodbine,isao bih...dobijem sega mega do jaja duks iz njemacku adidas od nekog brata od neke tetke.ne,necu ga nositi,nosio ga neko drugi.boli me tuki,dobra stvar.

Pazi, nošenje odeće od poznatih ljudi mi nije tako strano. To ne računam pod ovu temu. Mene zanima fenomen nošenja odeće kupljene od nepoznatih ljudi preko oglasa.

Misliš na neviđeno? Preko interneta samo?
Ako je to onda ne, nema šanse.

operes,iskuvas i nosis.ima i gorih stvari koje moras da nosis.dres,kombinezon,mantil na faksu,gumene cizme...

meni se gadi to....al ko voli zabole me kurac.
a to da firmirane stvari su ustvari golo govno i skupe su samo zbog imena okacite o djoku...svaka marka ima razlicite serije i razlicite nivoe kvaliteta...na primer, ko kupi onu najkovu trenerku donji deo, koji je uzasno skup za nase uslove, od 5000 pa do 10 000 i vise moze da bude, zavisi od modela, al stavljam ruku u vatru da ce unuk da je nasledi citavu....dok isto tako imas one slabije serije u okviru svake marke koje su pristupacnije vecini ljudi, al kvalitet nije na nivou, mada ne moze niko da kaze da je gore od kineza ili tako nekih cigana..

znam sam po sebi, imam tri tone garderobe, sto kvalitetnije i skuplje, sto jeftinije, kineske i ostale...pa kad mi se farmerka od kineza posle 3 nosenja izdeformise i razjebe, i kad mi leviske koje imam traju vec 7 godina i po svemu sudeci trajace i dalje...isto tako trenerke, jer njih najvise volim da nosim...neke zlj trenerka pazarska ili tako nesto posle vise pranja sve dobije one mrvice hrapave arghhh fuuuj, ili se isto nesto iskrive ko jadnik...dok ove sto kupim malo skuplje traju, ne menjaju se...jebiga...

ја не памтим кад сам купила нешто ново од одјеће, евентуално мајице неке
поред најлона и толико феноменалних сецонд ханд продавница, зашто да дајем пар хиљада за нешто што могу добити за пар стотина , само ето што је то неко обукао прије мене неколико пута
плус, може се наћи феноменалне маркиране гардеробе, а по бутицима све кинеска говна, која се распадну послије 2 прања

Ma nosim ja od brata od tetke dosta stvari, bogati ljudi sve mi šalju neke armanije itd.

a vezano za temu, gadi mi se...bljak mi je....ne racunam tu nasledjeno od brace i tako to...al da kupujem tako po najlonu kao milica neke stvari neka hvala...zato i nisam hteo da budem sa njom

Sanitarni čvor

operes,iskuvas i nosis.ima i gorih stvari koje moras da nosis.dres,kombinezon,mantil na faksu,gumene cizme...

Ma nije to problem, ne gadim se ja. Veš mašina sve rešava. Nego na netu može neko da ti uvali šta oće, slika iz super ugla i sakrije recimo rupu od cigare ili fleku neku. Dok ne vidim ništa.

Nash Bridges

Pazi, nošenje odeće od poznatih ljudi mi nije tako strano. To ne računam pod ovu temu. Mene zanima fenomen nošenja odeće kupljene od nepoznatih ljudi preko oglasa.

Нисам радио, али сам једном размишљао да купим дрес. На слици се видело да није поцепан, ни исфлекан... Шта може да му фали? Опереш га одмах. Тешко да ћеш закачити неку болест.

Pezose, ne pričam o najku, adidasu i ostalom. Pričam o domaćim brendovima koji su papreno skupi, a recimo da je većina sašivena po budžacima...

Petar Pan Pezo$

a vezano za temu, gadi mi se...bljak mi je....ne racunam tu nasledjeno od brace i tako to...al da kupujem tako po najlonu kao milica neke stvari neka hvala...zato i nisam hteo da budem sa njom

хахахахах!