Prijava

Е, имате на Бубањ потоку одличних патика за 2-3 хиљаде, ако су и ношене, нису обувене више од 2 пута, пошто су мирисале на нове кад сам купио своје. После ишао један ортак, успео да купи два пара за 2 и по хиљаде. Ја платио дубоке кожне старке 2 хиљаде.

ma ja bih kupovao tamo ali pošteno nemam toliko novca, to kad kreneš da uzimaš nikad da staneš,a i nemam mesta gde da držim tolike rite. kad se ušteka za novinu odem ko gospodin i pazarim. bacio sam pogled na kategoriju polovne roba sajta kupujem prodajem, likovi prodaju iscepane smrdljive patike sa izbušenim vazdušnim djonovima 2000+ dinara. ludnica. pre bih nosio nove bele šangajke oriđiđi nego njegove ofucane jordanke.

što šta fali? gaće i čarape uzimam od brata od tetke i ćaleta.

Radije kupujem na sniženjima pred kraj sezone.
Polovno me ne privlači nikako.
Čuvam svoje stvari, pazim kako perem, traju dugo.

багра што држи бутике их набави за 1500 а прода за 8-9000

daj leba ti, gde ovo ima ovako....aj sutra krenemo u neki biznis, za 3 godine cemo biti milioneri...

Drugarica ima butik u centru, cijene idu najmanje 3 puta u odnosu na nabavnu, živa istina.

a i mrzim kad uzmem na limudnu one gaće obične, nebokserice, a ne kažu mi da stvaraju ojed kod prepona.

a za koju to robu medvjedicu?
koja marka je u pitanju?

добро мало карикирам лолол, али сигурно имају огромну зараду на конто наше глупости и принуђености да купујемо од њих. не знам колико може да га кошта патика коју овде уваља за 7 хиљада а распадне се после исто толико месеци

Neše uopšte mi nisi jasan zbog čega se gnušaš nošenja tuđe odeće. Ajd razumem te za džemepre, pogotovo made in Sirogojno, kod kojih postoji velika šansa da se zavuče dlaka sa grudnok koša. Ali čarape ili duge gaće? Ne razumem... Ili gaće uredno brijanog čoveka, nema čega da strahuješ ako se redovno kupa. Još imaš prednost ako mu je pušila neka dobra riba.

Petre, nije u tvom gradu, a rade sa ženskim haljinama, svečanim, ali i onim dnevnim, i uz to naravno imaju, u manjem obimu samo, ostale ženske stvari, suknje, košulje itd. Kupuju najčešće u Beogradu, ali sarađuju i sa nekim stranim fabrikama koje im šiju po uzoru na neke poznate tipa Sheri Hill haljine itd.

a u teglu posle krastavaca ajvar možeš da staviš?

Sve zavisi, nije da sam uzimao nešto mnogo odjeće tako ali kada bi našao nešto kul da nije skupo a da se vidi da nije sjebano uzeo bi opušteno. Kupio sam polovne patike iz zajebancije za 5 evra i furam ih 2 godine nemoguće ih poderati i pored toga su adidas tike neki malo stariji model kontam neko djete ostalo bez nogu nije ih obulo ni 2 puta. I nosim dosta stvari od rodbine što mi pošalju prije mi bio bedak a sada na tom uštedim fine pare i nosim kvalitetniju odjeću od govana kod nas koja koštaju kao ne znam ni ja šta. I šta tripujete to za čistoću kao da su nove stvari čistije jbt koliko samo pogani kineza dira to dok ne dođe u izlog butika. Ne budite snobine.

Da, nosim odeću Marka Pola

Носио све братово :) и сад имам његових ствари :)

brate ne seri da nesi da si nosio bratove ćega brate?

a u teglu posle krastavaca ajvar možeš da staviš?

Ако се ово односи на оно кад сам те јебо, већ сам ти се једном извинио за то што сам ти нанео бол, јел треба и вако јавно?!

TREBA, TAKO JEDINO MOŽEŠ UBLAŽITII NANETI BOL, I MENI I MOM KERU