Prijava

Ole, reci da se on razmnoži, najjača jedinka, potomci imaju šanse da jebu jako. Pa nije Hitler bio lud što je ubijao nesposobne.

brate on i ako ostane bez glave, noga, krila, i dalje ima istu DNK, đeca će mu biti zdrava ako ostavi potomke.

Желим да чујем мишљење Хладног кромпира, он је ипак најкомпетентнији јер је скупљао нокте у тегли.

Želim da čujem Olanikovo mišljenje o Hladnom krompiru.

Pričamo ovoliko o skakavcima a niko nijednu sliku da postuje...

E nećemo tako familijo!

http://www.zivotinjsko-carstvo.com/divljina/zeleni.jpg

Drzao bi tacno 174. Ni manje ni vise, imam ja svoje razloge sto to tako.

Ne, brate, kako da kresnem skakavca, boesno mi to.
koza je vec druga stvar.
drzo bih milione koza.

Želim da čujem Olanikovo mišljenje o Hladnom krompiru.

mislim da neko ko skuplja nokte u tegli,krade knjige i voli hladan krompir definitivno je autenticna glava...voleo bi da istrazim njegov mozak i da znam vise o njegovom detinjstvu

Imao sam ih sedam, držo sam ih u akvarijumu kockastom... Bijo je jedan žuti koji je bijo najjači i pobio je sve, pa sam mu sipao vode da pliva, a on se udavio...

jesi ih nekad pustao van akvarijuma?

Jesam ali samo po veceu, mada sam muda izgubio dok sam ih vraćao. Nisam volio da ih držim u ruke pa sam nosio one rukavice za kujnu

Nisam volio da ih držim u ruke pa sam nosio one rukavice za kujnu

piiicka

smesno je kad se koprcaju onako u ruci

http://i1.treknature.com/photos/12315/skakavac_bre.jpg

e evo nasao sam onog sto sam pominjao na predh. strane...kacam ih skupljao u flasi----ove sam sklupljao-------kako su ogavni,jebo ih cacin caca

Ja imam fobiju od skakavaca.. Jednom lik s kojim sam sedela u srednjoj doneo skakavca u školu i držao ga u rukama, što ja ni ne izvalih.. I negde na pola časa mi baci skakavca u krilo.. Kad se tad ne šlogirah.. Najjače, hoću da vrisnem, a ne smem jer imam trip da će mi uskočiti u usta. Horor.
Kad vidim da mrda antenama, odseku mi se noge. Znači jebem ti skakavce i ko ih izmisli.

Сад прочитајте пост изнад, само замените скакавца курцем.

Pa ne bi imalo smisla, kurac nema antene.