Prijava

Rasni bre, što okači na austrijsku zastavu grb srbije?

Ja bih samo voleo da vidim face ljudi koji su pričali da Big ne postoji u trenutku kada ga ugledaju pošto riknu. Samo da im kažem: " Aj told ju sou".

ne mogu stvari da se gledaju crno-belo. nije pitanje ili-ili. simbioza, druže. u prirodi sve zavisi jedno od drugog. uslovljen si ovim ili onim. ali istovremeno, ti kao homo sapiens (hehe napisala sam homo) imaš SLOBODNU VOLJU.
npr. nabacuje ti se neka riba. priroda ti nalaže da poseješ svoje seme, ali tebi se ta riba ne sviđa. i recimo ona krene da te dirka po škakljivim mestima, tebi se digne, dakle priroda ti govori "jebi", ali ti ne bi nju. možeš da je odbiješ. imaš slobodnu volju.

jutros si mogao da gledaš tv, učiš, beljiš na vuki, gledaš novu epizodu šerloka (jeeeej!) ili da drkaš kurac. dakle, bog, sudbina, priroda, univerzum, nazovi kako hoćeš, daje ti OPCIJE, a ti sam BIRAŠ. svaljivanje odgovornosti na "višu silu" (u ovakvim slučajevima) samo znači da si pička koja nema muda da preuzme ODGOVORNOST za sebe i svoje postupke...

Ja i djoni smo jedini normalni

lemaja BOG nam uvek daje puteve da izaberemo on nas pusta da radimo sta hocemo ali kad umremo stize kazna ili nagrada

džoni i rasni, ako kažete da bog postoji - u pravu ste. ako kažete da ne postoji - u pravu ste.

ja gledo juče na diskaveriju i tamo je lepo stiven hoking objasnio i dokazao da Bog ne postoji.

Ja bih samo voleo da vidim face ljudi koji su pričali da Big ne postoji u trenutku kada ga ugledaju pošto riknu.

Džoni, Paskalova matrica kaže 4 mogućnosti postoje:

1. Bog postoji i ja verujem u njega, znači odoh u raj
2. Bog ne postoji i ja verujem u njega, kad umrem nikom ništa, za života sam bio budala
3. Bog postoji ja ne verujem, odoh u pakao
4. Bog ne postoji i ja ne verujem, kad umrem nikom ništa, a to što sam za života ja bio u pravu - koga je briga.

Zaključak, treba verovati jer se tako najmanje gubi, a najviše dobija, u onom drugom slučaju, ne dobija se bog-zna-šta, ali se gubi mnogo.
eto

Ovo je verovanje ateista.
Prvo je bio neki atom u kome se nalazila sva masa svemira. Onda je nesto bilo u tom atomu pa je to puklo i nastao je svemir koji se sam od sebe siri.Onda je iz uzarene mase nastala Zemlja na kojoj nije bilo nista. A onda je iz toga nicega nastao virus. Aiz virusa sve zivotinje. Onda je majmun pao pao sa drveta i polomio nogu te se nije mogao vratiti na drvo i tako je nastao covek. I onda je sve to skontao darvin i to nazvao teorijom evolucije.

To sto na Diskaveriju nesto kazu to je za tebe svetinja.

u novoj epizodi šerloka srbi ga hvataju i muče! WHERE IS YOUR GOD NOW!?

Nema onog ludog čaka da postuje ovdje... ima li ko da ode do njega da mu uključi kompjutor?

срање, ал нека сила те натерала да направиш ово, разумем те.

Haha đembeli pobedio

Nema onog ludog čaka da postuje ovdje... ima li ko da ode do njega da mu uključi kompjutor?

Evo probudila se tvoja keva pa mi uključila, opaaaaaaa!