Prijava

OĆ DA VIDIM CECU KAK SE KARA?!

4. Copyrighted Material (Stuff like Pirated Movies, even Pirated Windows versions.)
Ima na deep webu, piff amateri...

KAKK DA NADJEM CECU?

ceca fuck pussy tits cum omg big dick in ass squirting

JEA IDEM DA DRKOAM

ОЋЕМО ЛИНК ОД ЦЕЦИНЕ ЈЕБАЧИНЕ У ПИЧКУ

odmak

ja ošo na silk road da vidim šta ima

kako šta ima luće nema ništa kaže cigo i ja odem

i posle vidim ugasili.

pih

Ajd neka neko pregleda ako mu nije mrsko, kažu da ima nekih informacija o dojavama i namještenim mečevima?

jebem ti zivot,podrzavam dobru volju ljudi da rade jedni drugima sta hoce,seksualne igre silovanja i sve to(to cak i gotivim xD),ali ljudi koji drkaju na snimke prave pedofilije i pravog silovanja stvarno jesu za zatvor...
cuo sam da imaju pravi oni snaf snimci i snimci likova koji kidnapuju i muce i siluju,sve uz publiku,pa cak i decu malu i sve i onaj sajt pedo planet,bezi bre u kurac

dosta zanimljivo ovo je
sto se tice tog neta,posecivao bi zabranjenu vikipediju,silkload ne bi,jer bezbednije je zavrsiti na ulici,koliko god to cudno zvucalo...jebes to kad se paranoises dal je panduracija povatala signal tvoj i ta sranja...bolje ovako kad si siguran da resio si,resio si i kraj...
najradije bi provalio u onaj kvantni net,tu mozes da menjas ceo net kako ti hoces,jeste da bi te navatali masoni jebeni,al zaradio bi dosta hahahah...jebem mu mater,sta bi sve mogao da postignes time...imas ceo jebeni net u prstima,mozes sve pare ikada uplacene na netu proslediti sebi i sve...i jos se zajebavati dok to radis
menjas gugl,fejsbuk,jutjub,ne samo da imas pristup nego mozes da ih menjas do najsitnijih detalja
mada tu mogu prodreti samo oni najveci hakeri,koji su zaboravili kako se prelazi ulica koliko su se zalepili za komp,oznojila im se stolica...
al cim postoji klinac iz ukrajine koji je preko neta aktivirao bombu i provalio u neko sranje zaboravio sam koje,neku zajebani tajni net za ove iz bele kuce sta vec,vrv je on prodro u taj kvantni net...

Ljudi... mnogo bolesnih stvari

Ja samo da porucim posle godinu dana da je pola stvari izmisljotina i da su slike u prvom postu zajebancija, mada moze se naci svasta.

O deep webu sam znao sledece:
Samo 8% neta je pretrazivo guglom, ostalo je deep web. Na tom ostalom su ilegalne stvari. Kad sam malo zasao u to, video sam mnoge stvari. Nista nasilno, nista seksualno, ali tako beki bolesni klipovi i stvari da ne mogu da spavam. Dajte mi da popunim prijavu za anonimuse i da ovakve likove drukam muriji. Ostadose mi traume do zivota. A samo sam hteo da zaradim 5000 evra sto dugujem na deepu

Nije mi bas realno da na deepu imaju teslini planovi i lokacija atlantide a da nemaju dve namestene utakmice jelen super lige

P.S. isparanoisao sam se do jaja jer sam izgovorio tokom telefonskog razgovora: sta ako je neko sa vrha srpske vlasti deep weber i gleda ta sranja

i za mnogo drugih stvari. Nadam se da neko nece kesnuti 10k evra da me smakne kao da me nije ni bilo

Ima Red room ili kako već neko odavde mi reče to gledaš kako čovek siluje ženu i pričaš mu šta da joj radi

Samo 8% neta je pretrazivo guglom, ostalo je deep web

Skorije gluplju stvar nisam procitao. Tipa par hiljada adresa, od toga 80% ne radi. Moze biti zanimljivo Amerima i Nemcima za gudru preko kurirskih sluzbi. Sta kao mi cemo da narucujemo koks iz Engleske, da mi posalju postom.