Prijava

Tema za sve kulturne ljude koji ovoj živoj legendi spevauj sonate u neoramantičnom stilu dok se drpaju za sisu zamišljajući sebe na grandioznom montekarlovskom venčanju.
Šta oblačite?
Šta nosite na poklon?
Kako zamišljate Jeleninu venčanicu?
Ruzmarin ili aids traka?
Kako se pravi pekmez a kako džem a kako marmelada?

Чуј звао, ја чауш!

Кромпирова златица или буба кромпирача (лат. Leptinotarsa decemlineata) је инсект из фамилије златица (Chrysomelidae), веома значајан у пољопривреди као штеточина кромпира. Величина тела одраслих кромпирових златица креће се до 1 cm, јарко жуте (до наранџасте) су боје са 10 уздужних пруга. Овај тврдокрилац је пореклом са запада Северне Америке, са падина Стеновитих планина.

ari,sto si obrisao post?

Zvao je, u par navrata.

sto si obrisao post?

A jel vas je vučić zvao na svadbu?

sto si obrisao post?

bohor bog dobre zajebancije u najjaci kladionicarski dan.

Zvoni meni nekidan fontele ja alo kad ono de si brate srbine nole je, ja reko koji nole, kace o meni nole djokovic svecki broj skoro jedan u tenisu sto sam imo piceriju na zlatiboru kasi dolazio da lecis bronhitis, kazem ja njemu de si nole jel jos radis ko konobar kod caleta u piceriji, kae on meni ma jok brate glavni jel se secas onaj baksis sto si mi ostavio kasi kupovo dzambo kapricozu za poneti, ja reko satro secam se a pojma nemam, kae on e od tih para sam kupio reket za tenis i kasetu od bobe zivojinovica kako postati teniski majstor plus album od brene sa spotom robinja sam tvoja i kreno s tenisom i ide me i sad imam para. Kaem ja drago mi je zbog tebe ako ikad zapanes u krizu ima kod mene u brodu jedna dobra picerija mos tu uvek da radis znam ja gazdu. Kae on ma teo sam da te pitam da mi budes kum ako moze zenim se. Kaem ja nie problem koga zenis i de su mu prijatelji. Kae on da nema mnogo prijatelja i da mu se buduca zove jelena ta i ta. Jebote. Meni odma prodje kroz vijuge metodom najaci procesor kvadro kor da sam ja tu neku ribu jebo dok je bila go go plesacica na vaseru u gibarcu kod sida, al mislim se u sebi kad valja njemu dobra je meni. pitam ja njega sta bi voleo za poklon kae on ne treba kume nista samo ti dodji u motel ero na ibarskoj taj i taj dan. Kaem ja kupicu ti nesto. Kae on ajd ako bas moras daj nesto tradicionalno i ja tu resim da mu kupim ves masinu gorenje. Poslacu vam slike iz svatova

sto si obrisao post?

da stvarno,zasto si,bohor nije shvatio odma...treba studiozno da se posveti.

Ko je obriso post?

ari da je gej.hteo bohor da ga pita gde ce za srpsku.

a de ćete za šopsku?

ako ne zove picka je najveca

ja da imam toliko para okupio bih ceo svet na jedno mesto

Risbo Dićta kad je pravio slavu prvu po pokrštavanju zvao me na slavu. Ja došao milio Zoranova daća poneo paran broj cvetovabilo mi glupo.
Jelena ne brije pazuh, kapiram da će obući dugi rukav abidas trenerku.