Predlog: Vaskrsenje predlaganja definicija za odabrane - da bude k'o što je bilo nekad I SPONTANI DRUGI PREDLOZI ZA POBOLJŠANJE SAJTOA

  1. "Nek je sa srećom" je pokupilo glasove zbog ovog sranja zvanog Popularne.

    Lukse, mislila sam na ova dugmenca "za odabrane" i "za brisanje" da ne budu vidljiva drugima.

  2. realno,pomirite se s tim da je definicija propala onog trenutka kada se plus vise ne daje na kvalitet nego na snalazljivost i nemrzovolju da se bakce sa muljanjem i sranjima

  3. cenim to sto se trudite i zelite najbolje,al nece ici,nema nacina da se sprece...najbolje ih je samo prozivati da mozda i dodje do njihovog mozga koliko su jadni

  4. u stvari,ne zanima me njihov mozak,lepo je gaziti bagru xd

  5. O kome pričaš? Dajte više imena!

  6. Ne znam. Idealno bi radilo to ali vidiš stanje. Em Kaizenu mrsko da i opravi šta treba a kamo li više em uz sve poštovanje - brate, mnogo ajvana ima medju nama. Sećam se samo ranijih takmičenja kad se merio broj glasova kako su tu minusi pljuštali i organizovano i sa duplih jer se glasalo anonimno. Ova zadnja takmičenja gde se glasalo preko postova na forumu su mi delovala dosta stabilnije. Po tome se vodim. Generalni komentar: Tuga koliko se ne možemo dogovoriti (da li da nešto uradimo ili ne nebitno) i koliko ima vredjanja i besa i oftopičenja... i posle ljudi kukaju prop'o sajt. Nikom lično nije upućeno.

  7. Бановати све коментаторе.
    ͡º ͜ʖ ͡º

  8. Бановати све коментаторе.

    Već si smorio sa time.

  9. YeahBatch
    Бановати све коментаторе.

    OD SMARAČA NIKADA JEBAČA!

    aman dajte više ovom čpveku da bude mod
    očito da dok ne dobije željenu igračku neće prestajati da kenjka na svim temama

  10. ja hocu da kazem u defci da je sranje ako tako mislim,a da me niko ne napusi za to
    i ja i mnogi drugi smo bili napadani vise puta ko da smo samog autora vredjali
    krajnje detinjasto,placipickinski i shabanski...napravio si nesto,ocekuj kritiku na to...inace jos jedan nacin da se upropaste defke zbog necije sujete i malog nispea...sta ti vredi pozitivan koment ako nije iskren,to ne vredi nista,0
    mnogo je lepse da se nekome stvarno svidi tvoje delo

  11. ili ga ponudiš degustacijom svoje izlučevine.

  12. Досадно ми јбг.

  13. ja hocu da kazem u defci da je sranje ako tako mislim

    Baš me zanima kakvi bi komentari bili kada pre komentarisanja ne bi znao čija je definicija?
    Recimo, da tek kada prokomentarišeš imaš mogućnost da oceniš definiciju. To bi bilo najrealnije komentarisanje.

  14. slazem se,nat
    da se uvede nesto na tu foru,definitivno bi poravilo mnogo toga sto se tice defki...mada bi mnogi i dalje glumili orgazam za svaki slucaj :D

  15. jedino realno bi bilo da kajzen uvede dugme da se ošamutiš i zaboraviš dal si došo il si pošo i da osetiš blago prijatno peckanje oko prostate kad daš minus, a brutalan napad erekcije za plus, a kad ostaviš komentar da te prebaci ne čet u sobu izjadaj se popularnim

    ako ovo nije rešenje, ja ne znam šta e

  16. da osetiš blago prijatno peckanje oko prostate kad daš minus, a brutalan napad erekcije za plus,

    Dole jednoumlje! Ovde ima i nas bez prostate!

  17. odavno je uvedeno to dugme xd
    ja sam bio u trajnom banu kad je uvedeno izgleda pa na mene ne deluje

  18. Dole jednoumlje! Ovde ima i nas bez prostate!

    žene i ne daju minuse, nisu pizde ako su pičke
    nije sloba kriv, mi smo mire!

  19. Da se otvori tema. Jes' da mi nikad nisu uvažili prijedlog na staroj temi, al' se moglo pročitati dobrih stvari. Uvesti povremeno glasanje za naslovnu, a definicije ne brisati s teme posle i toeto.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.