Prijava

Počeo sam projekat na drugoj temi
http://vukajlija.com/forum/teme/59495-radetova-it-radionica

Želim da vidim koje tutorijale bi želeli da vidite u budućnosti.

Rade, nek je sa srećom. ;-) E, pade mi na pamet ovo. Mogao bi nešto o Linuksu napisati, opisati nekoliko distrubucija, intalacije ili šta ti već pada na pamet vezano za Linuks, jer generalno je Linuks zapostavljen kod prosečnih korisnika. Dalje, možda o čuvanju i opravljanju baterija za laptopove, kapiram da je korisno, dosta ljudi ima laptopove.

Ja bi voleo da vidim nesto o fazonima na vukajliji tj. citiranje,debela slova....

Lukѕ
Rade, nek je sa srećom. ;-) E, pade mi na pamet ovo. Mogao bi nešto o Linuksu napisati, opisati nekoliko distrubucija, intalacije ili šta ti već pada na pamet, jer generalno je Linuks zapostavljen kod prosečnih korisnika.

Odlična ideja, otvorio hih i youtube kanal.

ja sam rasan
Ja bi voleo da vidim nesto o fazonima na vukajliji tj. citiranje,debela slova....

Biće

Dalje, možda o čuvanju i opravljanju baterija za laptopove, kapiram da je korisno, dosta ljudi ima laptopove.

I ovo je dobro

Rade, pomenuo si youtube.
Predlazem ti i to da odradis.
To ti cak donese neku kintu ako budes gledaniji i to.

Sve u svemu, samo napred majstore!

Значи морам и овде да се упишем.

Rade, pomenuo si youtube.
Predlazem ti i to da odradis.
To ti cak donese neku kintu ako budes gledaniji i to.

Sve u svemu, samo napred majstore!

Biće i jutub kanal.

Živ bio

tutorijal: How to fuck a woman

Posto nisu svi laptopovi isti, ne sklapaju se isto, i tako to.. predlazem da odradis tutorijal za kako ocistiti od prasine laptop asus U52F. Verujem da ga mnogi imaju i da ce mnogima koristiti.

Оћу да хакујем Пентагон, ако може нешто корак по корак, не знам програмирање, ал ценим да није превише тешко, само тих основних пар ствари око хаковања да ми покажеш.

Хвала унапред!

Posto nisu svi laptopovi isti, ne sklapaju se isto, i tako to.. predlazem da odradis tutorijal za kako ocistiti od prasine laptop asus U52F. Verujem da ga mnogi imaju i da ce mnogima koristiti.

To je dobar prijedlog, a mogao bi napisati i za Lenovo G580, mislim da isto mnogi imaju taj laptop i da ce biti veoma korisno.

Sve pohvale za otvaranje teme, matori, konačno nešto neko korisno da uradi na Forumu.

Jao nisam te pohvalio,

BRAVO RADE KRALJINO!!

Ne znam samo zasto si sebi stvorio ovaj teret, al bravo u svakom slucaju.

Pošto vidim da pojedini zajebavaju samo da im kažem da popuše kurac, a Radetu da dam punu podršku, i bilo bi dobro da daš neke osnovne tutorijale za fotošop, ili neke druge za obradu slika, ono što bi moglo nas da zanima.

Ja bih volio reinstalirati ovo govno od računara, a ne znam kako. Ukočio božučuvaj. Imam pun kurac nekih cd-ova sa programima, najviše što znam je ogledati se na njima.

Nemam neki konkretan predlog, samo oću da zahvalim Radetu na svemu što čini za informatički polupismen vukajlijaški svet. Alal vera

Samo da se upišem i da čestitam na trudu i zalaganju.

Rade, ima dizgineš.