Prijava

moram onda da prestanem da vozim i da pocnem s praksom da me voze

Плус, оптика не сме да се савија. Не преко пар степени.

И мора ваљда посебан рутер за тај оптички кабл. Укурац изгледа да ћу морати да платим а тако ми јебено тешко пада

svi bi uzeli dzaba neta samo da zadovoljava odredejne uslove.da je brz i da je stabilan.neki se snadju,neki ne.ja se nisam snas'o.
nisam znao za buseve i te munje,interesantno.moram da izdranguljam to za eventualno poboljsanje antenice.ne za mene,ja odavde tesko da mogu da navatam ista.najbliza tacka mi je na 2 km,a ne baca toliko net.

http://www.targotelekom.rs/privatni-korisnici/internet/

Није толико скупо ово, сома и шесто динара месечно и уговор на две године. А брзина нета 24мбпс. Куљ, сад могу да стримујем своју курчину гигантских размера у ХД и 3Д квалитету у домове широм света

ja necu ni da kazem kolika mi je brzina za 1600.nudili mi da povecaju,al da potpisem na 24 meseca.nisam hteo,uskoro bi trebala sljaka da mi upadne,pa cu se seliti,a ne znam kakav cu net imati tamo di odem.al da je sporo,sporo je.mada,meni ne smeta,oskrbljen sam sa svim blagodetima neta.mozda nekada zapuca na tjubu,al retko.

Moj drug fata signal od hotela, jak signal kaže, kako da im provali šifru za internet?

Ode u hotelski restoran. Sedne, naruči kafu i pita za šifru.

Šta je evro naspram blagodeti brzog, hotelskog interneta 00-24.

Nije problem popit piće tu, nego je to hotel za poznate i paraše, a možda ga i mijenjaju svaki dan ili nekolko dana.

Ode u hotelski restoran. Sedne, naruči kafu i pita za šifru.

Tako ja kod sebe u stanu. U kafić ispod, kafa i eto šifre. Al kafić/restoran ferseraj u tri lijepe, sve sami kremovi, marmelade, političari i guzonje dolaze.

palis me?
doduse nisam se vozio medjugradskim jedno 10 godina u srbiji

ne zajebavam se. mada nisam siguran da baš svi međugradski imaju

nista mu ne znaci sifra, cak i kad se zakaci na internet, ako je to neki ozbiljni hotel, izaci ce proksi gde mora da se plati 5 evra za 2h ili 20 evra za 24h interneta.

kad si se vozio u medjugradskom autobusu u irskoj da znas to? daj neki dokaz za to sto pricas.

Ono kad izabereš random državu da uporediš elektronska dostignuća u njoj sa sranjem u tvojoj, a celt slučajno ubode temu.

ma, ima to odavno u irskoj, prvo uveli ovi busevi sto voze iz manjih gradova do dablinskog aerodroma, pa onda i svi ostali. nego ocu da pitam da vidim dal covek bio nekad tamo... :)

govno je, al ima tako na mahove da se dopisujes sa nekim.

Nije ozbiljan verovatno. Ne zanemaruj lenjost. To uglavnom bude poslednja stvar o kojoj brinu.

meni je to sve suvipno i nepotrebno, ja ni mobilni ne korsitim osim slubenog, a i taj je blokiran za odlazne pozive - uredno platim Telekom i uživam posle 20 godina u internetu koji nije dial-up :)

čuj, vajrles u autobusu, ja da sedim u busu u Irskoj držao bi nos zalepljen na prozor, a slina bi mi curila do sedišta...

ima odavno, istina.
idem turisticki svake druge godine u Golvej jer sam u mogucnosti.
platim put, hotel mi je za dz.

i radi viber sasvim fino