Prijava

Upravo mi se obratio Bog i rekao da će tebe Čače posebno da iscima. Ne brini, još dugo ćeš biti živ i imaćeš sasvim lep život, al' će te usrati kad dođeš gore. Tako reče ;)

Evo sad spomenu i Valdemara nešto, ali nisam čuo od crkvene muzike u pozadini. Nije baš zvučalo dobro. Najebali ste.

Srećan vama put.
Ja ostajem ovde da 'ranim neku travu kad uradim šta mogu za produžetak i napredak vrste.

Ko Turci u narodnim pesmama. Pod cadorom u gori zelenoj.

nit je snijeg ,nit su labudovi.

Enemi, hvala ti što si prekrstio Čaka :)

Јавио ми се Болцманов мозак, рекао је да сте најебали.

Evo sad spomenu i Valdemara nešto, ali nisam čuo od crkvene muzike u pozadini. Nije baš zvučalo dobro.

Nisi razumeo zato sto je pricao unatrag. Taj koji ti je saptao bio je moj Bog, a on cesto prica natraske, kao recimo u onim rok i pop pesmama.

Верници су заправо латентни педери, не смеју да помисле да немају чику који их воли и чува.

Ti se usudjujes da nazoves Svetski duh cikom?

E kad umrete al cete da najebete!!!

После такве пригоде покрштавања невјерника, ваља оплести једно традиционално српско православно коло
http://www.dodaj.rs/f/2G/8R/3ehmt6Rp/smil443643319dc3d.gif

Ови смајлићи са србовања јебу. лололо

Ja mislim da je ovo Valdemar pravio. Atestisi duvajte ga!

Kako ja, vidis da pise u potpisu Kaca, a ne Valdemar ili Vladimir. A jos previse je to glupo da bi poticalo iz mog mozga.

E kad umrete al cete da najebete!!!

Za razliku od tebe, tebe ce prvo neko da bije pa da te udavi, znaci prvo ces da najebes, a onda ces da umres.

Ateisti, otiđite u manastir Šid. Tamo ćete upoznati monaha koji će o vama i vašoj porodici znati sve, i o živima, ali takođe i o onima koji više nisu na ovome svijetu. Uradite to prije nego što krepate, inače ste najebali za sva vremena.

Ма њима не би помогло ни да им се чита у Острогу.

Ja sam bila u Ostrogu, tamo gomila nekih ljudi vuče nekog mrtvaca u maloj drvenoj kutiji za rukav i traže da im pomogne.

Nas poslali tamo da donesemo neke suvenire, i mogu ti reći da su za te novce
mogli i tog pokojnog čikicu da nam zapakuju.

promenite naziv teme u ''Tema za one koji su ateisti, i oni koji ce to tek da postanu''

Taj "neki mrtvac" je sveti Vasilije Ostroški. Što se suvenira tiče, njih ne prodaju monasi, ne prodaju se u crkvi, niti oko crkve. Prodaju ih obični ljudi na štandovima 3-4 km niže ostroga. Možda dio novca daju manastiru pa su zato cijene veće, ali to nije bitno za onoga ko tamo ide da se pokloni svecu i pomoli u tom manastiru. Ja nisam išao da bih kupio suvenir i onda pokazivao da sam bio na Ostrogu.

Ja sam išla da bih kupila suvenire, jer mi je muževa majka šetala oko glave danima dok joj nisam obećala da ćemo svratiti i doneti joj brojanicu i slične džidža - midže.
I prodaju ih bogme na 20m od čikice i to ne na šfandu vec u okviru manastira sada imaju prodavnicu, i aparate za kafu i one sa limenkama.
A imaju i obezbedjenje koje rasteruje prosjake, ete vam.

Ne morate kupovati suvenire, niko vas ne tjera na to. Uostalom, ljudi ponesu kamen sa Ostroga, to je dovoljno.