Prijava

http://img.blorgblorgbl.org/images/nerd.jpg

Ovo je materijalizovani duh komentatorske sekte (u elektronskom obliku doduše).
Dok god ovu temu držimo u 20 posljednje aktivnih on će biti zarobljen i bićemo sigurni od zla koje želi nanijeti ovom sajtu preko svojih sljedbenika.

Je l' pečurka na glavi neka simbolika ili čista slučajnost?

Je l' pečurka na glavi neka simbolika ili čista slučajnost?

Pažnja! To je halucinogena pečurka! Čini da komentatori haluciniraju i u tom ludilu čine nezamislive grozote!!!

komentatorska sekta in a nutshell

hahaha dobra tema

Je l' pečurka na glavi neka simbolika ili čista slučajnost?

Nije, ova tema je protiv mene.

Zašto misliš da je okrenuta protiv tebe. Naslov možda ukazuje nešto ali tu je samo kako bi tema ljudima bolje zapala za oko obzirom da se suočavamo sa opasnim protivnikom.

Mozda da probamo neke agresivnije metode protiv sekte. Da ih nadjemo pteko IP adresa.

Hm, a da pojedemo pečurku?

Да им извадимо гркљан.

ja bih pre ciljao MAC

Mozda da probamo neke agresivnije metode protiv sekte. Da ih nadjemo pteko IP adresa.

To samo Fender može a mi egzorcisti i nijesmo baš u najboljim odnosima sa njim.
Ovako ga imamo zarobljenog i spriječenog da svoje maliciozne namjere ostvari dok god je tako.

Onda da ih namamimo nekom dobrom ponudom u neku mracnu ulicu. Kao fazon pustumo pricu da ima puno plusova u nekoj slepoj ulici u Borci i kad dodju, iskocimo iz mraka i useremo ih od batina.

Гланцам штанглу.

To je dobra ideja Đani ali moramo to učiniti dok je ovaj duh zarobljen!

Sigurnosni post!
Instaliraću linux sad braćo pa ako nije problem dok ja to radim vi bumpujte da ne pobjegne demon!!!!!

Instaliraću linux sad braćo

iiiii ovo je poslednje što ćemo čuti od Pazlfoksa u narednih nekoliko dana...

Bar sa desktopa iz potkrovlja. Nemam pojma jesam li šta sjebao, ostavio sam da se instalira dok gledam Silu u prizemlju.