Prijava

Да се отвори посебан подфорум за мудросерије и да се тамо затворе Валдемар, Грањка и Властигард и да се тај подфорум не види у активним темама и да за приступ њему буде потребна дозвола од Вучића.

Иначе је сајт угасио.

To kad ti napraviš sajt pa radi šta hoćeš.

хахахаха ја гледам ко је сад овај дрски младић кад ово онај шиптар хахаахха
деси шиптаре, јеси вадио неке органе у скорије време?

Bolje je ovo sto pisu Valdemar&co nego one spemcine od tema sto otvarate. Ovde makar mozes nesto pametno da procitas, sto opet YeahBatchu ne odgovara iz poznatih razloga.

Да се отвори посебан подфорум за мудросерије и да се тамо затворе Валдемар, Грањка и Властигард и да се тај подфорум не види у активним темама и да за приступ њему буде потребна дозвола од Вучића.

Ja ako sam se nalupao, na hiljadu gluposti sam rekao jednu pametnu, a ti brate sve bulazniš. Oladi malo, idi na jadanje, jebi virtuelno, šta te interesuje šta ja pišem... Seljači se koliko hoćeš, ostavi mene na miru. Nemoj da čitaš moje postove, ne čitam ni ja tvoje. U stvari, čitam, samo zato što se sastoje iz po jedne rečenice, koja cela čoveku upadne u oko kad skroluje stranicu, pa je slučajno pročita. Prosto si proširen. Zatvaraj svinje u obor, ne ljude.

Брате терате се по целом форуму, развлачите ко керови. Досадно је јеботе.

Na dve-tri teme. U deset dana jednom. Ne preteruj, zaista nemam potrebu ni da nekog ganjam ni neko da me zatvara u obor. Ako sam ja najveći problem ovog sajta, pored svih sekti i gluposti i prepucavanja između ljudi, i podmetanja i prozivki, onda... Ne znam šta da kažem.

pa ako ti je toliko dosadno, idi sa sajta i počni da radiš nešto korisno.

Ти престани да ми звоцаш, нити си ми мајка, ни сестра, нити било шта.

tužno je što ne razlikuješ zvocanje i prijateljski savjet.

ко се бије тај се воли

Мого бих да гледам поново...браво Нат.

Kasno je pokrenuta tema...
SEKTA VEĆ VLADA!