Prijava

Kako se zove mužjak kamile, devac? I da li se seks računa kao kompletan ukoliko je došlo samo do petinga? Hevi peting, 0.5, lajt peting frtalj? A alternativne prakse? Ne mogu se snaći, mora to bolje da se definiše.

de valdi, sto toliko izbegavas da kazes koliko si ih raspalio?

Рачуна се све од ручног рада, орала, преко анала и пичке. Значи голе гениталије у додиру са туђом кожом/слузокожом у сексуалном контексту = јебање.

Љубљење и ватање се не рачуна.

Љубљење и ватање се не рачуна.

Онда никад нисам јеб`о. Дакбе, рајт...

de valdi, sto toliko izbegavas da kazes koliko si ih raspalio?

Zato što nemam jasan kriterijum. Da li se bičevanje računa kao seks? Šta se sve računa u seks? Zašto se samo dodir sluzokoža i genitalija računa u seks? Neke od najboljih seksova sam doživeo i ne videvši sluzokožu. Al ajd, Ako je ovaj sa sluzokožom, onda neka bude 7,2. I nije nešto...

Како си успео да јебеш 0.2 девојке?

Како си успео да јебеш 0.2 девојке?

Bio slab seks, jedva da se mogao računati u seks, da ne budem neiskren.Al da pomenem ipak,kad se insistira na preciznosti.

Па присети се још 4 таква секса па накрпи цео број јебига...ја од тих лоших сексова могу да накрпим бар 5, 6.

Malo sam nastran, nisam siguran da bi većina ljudi računala u seks ono što ja računam, tako da neka ostane na tih 7,2.

Ја под сексом рачунам све под условом да сам ја свршио, фер инаф.

E, jebi ga, onda mnogo žena nema seks i kad ga ima.

Možda bi seks mogao da se definiše kao uzajamna aktivnost dve osobe sračunata na dostizanje određenog nivoa seksualnog zadovoljstva. Ima seksova bez dodira. Doduše ako priznaš to za seks. Ali zamisli toliko moćan seksualan doživljaj, bez tvog orgazma, koji te inspiriše godinama posle?

I to je brate tačno nažalost.

Npr.samo neka situacija, jedna, par dodira i reči koje te raspamete, i nikad da zaboraviš, pali te kad se setiš i kroz deset godina, a neko trenje sluzokože o sluzokožu zaboraviš tek tako. Neću da kažem da su dodiri i reči seks, ali pitanje da li više voliš erotiku ili jebačinu.
EDIT: Doduše, sad kapiram da sam se prebacio na ljubav i zaljubljenost...

Valde, ti si jedan prepametan čovek. Nije da sam tek sad to video, eto, sada sam ti tek rekao.

Hvala ti, nisi u pravu,ja sam pijan čovek koji kucka po tastaturi.

Nikakve to veze nema sa vidno alkoholisanim stanjem, dakle, u pravu sam.