Prijava

Industrija = Proizvodnja robe i usluga, prodaja i upravljanje.

Zadržimo se najviše na proizvodnji. Koliko učestvujete u industriji, čime se bavite, koja iskustva imate? Diskutujmo o proizvodnim tehnologijama kod nas i u inostranstvu. Šta volite da radite, gdje vidite mogućnost za napredak i razvoj?

Znam da je industrija u našim krajevima na staklenim nogama, ali činjenica je da i mi nešto proizvodimo.

ucestvujem u industriji kanabisa

olanik to nije industrija nego poljoprivreda lolo

mada si rekao da učestvuješ, ako si mislio da samo obezbeđuješ sirovine za industriju, onda je ok. olol

ma sprdam se,neam pojma

da se izjasnim i sam, kurac od mene što se tiče industrije, profesija mi spada u domen zdravstva. KVARTERNERNI SEKTOR MAĆORE

Ollanik je primarni sektor. :)

Ima li neko da vuče na elektrostruku, to me najviše zanima? :)

Da pogadjam? Kompovi i to?

Zavisi šta se radi na računaru.

Recimo, područje automatizacije mašina, kao i izgradnja novih. Robotika, CNC mašine, upravljanje motorima, hidraulika i pneumatika. Jesi li se susretao s time?

Ja sam delimično u IT oblasti, pravim lingvistički softver, ne znam da li se to računa kao industrija?

Jesam.

Radio sam dve godine na Optotech cnc masini za proizvodnju stakala za naocare od 2006 do 2008.

Ja sam u agrarnoj industriji. Dosta je više diskriminacije, nije više poljoprivreda.

Kizo samoupravljac. Gospodin covek.

Je li to privatni obrt, lord Voldemorte? :)

Optotech... Nisam se susretao s tom mašinom. Koje je upravljanje? Pretpostavljam neko od Siemensa.

Je li to privatni obrt, lord Voldemorte? :)

Pa da, ja sam neki jebeni kapitalista, samo što eksploatišem samog sebe.

Balije se samo znaju baviti zanatstvom i cuvanjem ovaca.

Nisam siguran da je siemens zato sto je rucno pravljena a softver je isto njihov. A i nisam video nikakve naznake Siemensa na masini. Imala je OS sa windows XP ali veoma, veoma ogranicen.

http://www.optotech.de/uk/home

Pa da, ja sam neki jebeni kapitalista, samo što eksploatišem samog sebe.

Ako imaš način da plasiraš taj softver, odradi ga da valja. Ako nemaš kupca, batali to na vrijeme, džaba od ljubavi i hobija ako nemaš prostor za napredak.

Samoupravni socijalizam je naša realnost i jedini put ka prosperitetu i boljitku našega društva. Radnička klasa ima obavezu da radi, ali ima pravo da učestvuje u upravljanju svoje radne zajednice. Na tekovinama socijalističke revolucije stvoren je sistem radničkog samoupravljanja. Na nama je, cijenjeni drugovi i drugarice, da stvorimo samoupravljača. To je naša dužnost. To je naša obaveza prema budućim pokoljenjima našeg socijalističkog društva. Takođe, dužni smo da čuvamo naš saoupravni socijalizam od stranih špijuna, domaćih izdajnika i reakcije. Niko ne smije da potkopava budućnost.

trenutno razvijam neke senzore i softver za ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Sulfur_hexafluoride_circuit_breaker
i lociran sam kod fabrike gde sastavljaju te brejkere. zanimljivo je.