Prijava

Ovde možete da predlažete ispravke za mobilnu verziju sajta.

Slike i klipovi se vide po pola.
Vidi se autor postera pre no što se isti oceni.
Kod odabranih stvari bi ono polje u kom piše ko je odabrao trebalo da ide odma posle defke/postera/reakcije, pa tek onda komentari, a ne obrnuto.

Kajzene pravi aplikaciju. Kad moze kurir mozes i ti!

Koja je poenta aplikacije ako mobilna verzija sajta radi odlično?

da se vidi i broj komentara pre nego što uđeš u određen poster/defku/reakciju

Stavi da je ova crna traka nepomicna tj da se uvek vidi, bez obzira na skrolovanje, kao sto je npr na fejsu ona plava traka.

Кад отворих вукајлију јуче код ђевојке, има самсунг ејс, овако је изгледало то отприлике

http://zaslike.com/files/sh9z40gkgthk950bg00.png

На профил су биле побачане доље оне значке, испреметано све

kada kliknes (taknes) naslov definicije iznad naslova koji bi trebao da ti da sve definicije istog imena (korisna stvar ukoliko ti se cini da e to vec definisano) ne otvaraju se sve definicije sa tim imenom vec onaj pod meni desno.

Da izmijenjaš redosled kad se ulazi u forum. Da ne moraš da skroluješ sa podforuma na aktivne teme, nego da bude obrnuto, da prvo idu aktivne pa podforumi. Smara toliko skrolovanje.
EDIT: To si ispravio, praštaj.

Kajzene, ja sam na netbuku i ovako mi je kao kod smarka, imam desno bijeli slobodan prostor. INTERVENIŠI!

ја сам сад чачкао да видим како иде на телефону и дешава се следеће. Имам икспирију ону малу, не знам дал је мито или типо, мислим типо, углавном андроид платформа. И сад, кад телефон стоји усправно на постовима на форуму се виде само пола слике. Тек кад га окренем водоравно види се цела слика. Не знам да ли то свима или само мени

E i meni al verujem da smo glupi i da ne umemo da podesimo to u podešavanjima...

Svima. To mi je poznato. I slike i klipovi su prepolovljeni. Sredicu.

Јесам ли истриповао или нема листе тема у којима сам учествовао?

@fejsaro
imaš isti fon kao ja samo manji
@Aco
imaš isti fon kao ja a podešava se tako što ga okreneš vodoravno...

Кајзене, а да направиш андроид апликацију?

Кад уђеш у форум отвори ти теме а не подфоруме. И много смара оно да мораш да кликнеш хоум да би ти понудио да отвориш било шта. И оцењивање слабо ради, често морам по три-четри пута да кликнем на оцену, а некад и учита само белу страну празну.
Иначе је океј, подржавам ове промене.

Не знам како је преко компијутора, али преко телефона нема више оно "поређај по популарности" што се тиче дефки. Или макар ја то нисам наш'о.
Јеби могло то да се среди?