Najbolja borilačka vestina

  1. Šta s' vi tu preko neta raspravljate. Da s' po' ovih što pišu po pola strane potuku, dobili bi po pičci čim bi neki manijak počeo da mahnito mlati rukama i nogama.

  2. MentallyDysturbed, usr'o sam se k'o grlica.

  3. Ментали , ти ниси свестан колико не знаш .......ми размењујемо искуства , дамо по неки савет једни другима , покушавамо да унапредимо себе на сваки начин , ја не видим шта ту има лоше...... Шта се ми ту расправљамо преко нета? Пита нас човек :))

  4. A jes', ko još može protiv borilačke veštine mlati-pa-kud-puko-da-puklo?

  5. Najbolje kad ti njega spičiš šakom i on pane.

  6. Pazi ako oces da naucis da budes ulicni fajter onda ti je najbolji MMA, tu nema polemike!

  7. Неки људи су једноставно ограничени, или нису испробали довољно ствари... ММА најбољи за улицу??? хахаха ма дај... ММА је наравно добра ствар и применњива, али на улици ће бити разбијен од доброг фајтера а главни разлог је тај што је ММА ограничен правилима...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mixed_martial_arts_rules
    Што се мене тиче на улици се не бих превише понашао "фер" , најважније што бих урадио(а у мма није дозвољено) је покушај онеспособљавања ударцем у грло,очи,полни орган, или ако сам у ситуацији онда полугу на зглобу врату итд... Још много ствари да не набрајам...
    Ја сам још млад и нисам све пробао и сазнао(Тренирао сам Бокс и сад Аикидо), па не желим да испадне да овде нешто на нету паметујем :) Све што сам желео да кажем је да ММА иако је добар и применњив није баш добра ствар за улицу.

  8. Ево како модерни Давиди доминирају над Голијатима ...

    http://www.youtube.com/watch?v=b0N-YO_GkvM

  9. Ја гласам за КИДОДО

  10. Što se uličnih tuča tiče, poluge su rizične, koliko god dobro znao da ih izvedeš. Najvažnija je eksplozivnost i treba se truditi da se završi što pre i ne treba čekati protivnika (protivnike) da se dočepaju letve, kamena, flaše.... Elem, svaki borilački sport je dobar na svoj način.

  11. KARA_TE, bitka do krvi, uvek nesto slomimo i samo za borbe govorim :P

  12. Луди Алистер Оверем (Оверим) је поста шампион и у К1!После освајања титуле првака у Страјк Форсу (ММА организација , пандан УФЦ-у) ево њега и као шампиона у кик боку.дечко је бруталан , у последње време је набацио доста мишићне масе , јак је као бик , има 195цм и 120кг мишића.Техника у стенд апу му и није баш бог зна каква али добија на сирову снагу.
    Са овог завршног турнира ме је баш пријатно изненадио Гокан Саки , дечко дели ударце у тело ко бомбоне а брз је ко муња.Победи га Алистер због повреде из претходног меча.
    Питер Ерст , свака част , онаква форма у тридесет седмој години , још избацио Семи Шилта са турнира , први човек коме је то пошло за руком (и ногом) ...
    Мада , да је Жером био ту друга би то прича била :)

  13. Trenirao sam ja streljastvo pre jedno 4-5 godina. Bio sam na turniru u Crnoj Gori 11. posle samo nekoliko meseci treniranja i to onako bezveze. Rodjen sam snajperista :P

  14. Неки људи су једноставно ограничени, или нису испробали довољно ствари... ММА најбољи за улицу??? хахаха ма дај... ММА је наравно добра ствар и применњива, али на улици ће бити разбијен од доброг фајтера а главни разлог је тај што је ММА ограничен правилима...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mixed_martial_arts_rules
    Што се мене тиче на улици се не бих превише понашао "фер" , најважније што бих урадио(а у мма није дозвољено) је покушај онеспособљавања ударцем у грло,очи,полни орган, или ако сам у ситуацији онда полугу на зглобу врату итд... Још много ствари да не набрајам...
    Ја сам још млад и нисам све пробао и сазнао(Тренирао сам Бокс и сад Аикидо), па не желим да испадне да овде нешто на нету паметујем :) Све што сам желео да кажем је да ММА иако је добар и применњив није баш добра ствар за улицу.

    Ovako, ti se na ulici nećeš šibati po pravilima, tamo je sve dozvoljeno. A MMA ti je tome najpribližniji. Miks veština, što više veština znaš to su ti veće šanse na ulici. Što se Aikida tiče, trenirao sam jedno 2-3 godine. Mogu da ti kažem da sam teko onda ukapirao da ti nemaš jebne šanse ako ideš samo na poluge. Ne možeš večito da se braniš. Udari ili budi udaren. Znači, džaba tebi izbegavanja i gluposti, ako ti ne zadaš udarac, kad tad će proći par komada i dobićeš batine. A isto tako ne verujem da bi ti nekog jurio da mu iskopaš oči na ulici ili ga gađao isključivo u grlo. Je l' znaš koje su nokaut tačke? Pogodi ga jednom dobro on pada, a kad padne najebao je. Zatim, u aikidu nemaš parter, a i on je dosta važan, ako te neko sruši, jedino znanje u parteru može da te spasi. U suštini, MMA ti je simulacija ulične tuče. Nešto najbliže tuči bez pravila. Naravno, svaki sport mora da ima neka pravila, ali ako ti znaš rvanje, kik boks, parter i to lepo povezuješ onda brate nemaš frke.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.