Prijava

ja sam stvarno promasio temu i jos jednom se izvinjavam.

Granjka ne odgovori mi jesu li Rusi govna.

da se javi u koha ditore da slave srpskog špijuna
http://www.demotix.com/news/2090897/adem-jashari-memorial-complex#media-2090569

ja sam stvarno promasio temu

e da je samo to brate, svi mi odavde smo promašili inkarnaciju

Moj kum pre bomardovanja zaglavi na karaulu, redovan vojni rok. Već je počelo sranje ali uglavnom je policija dejstvovala. Dođe prvi mart da se skida iz vojske, njega sa karaule umesto kući pijanog da vozepošalju iz te neke pripizdine u Prizren, ja sam bio klinac tad znam kad se javio kevi i rekao da će da dezertira. Uhvate ga posle 3 sata. Pošalju ga u logorište za mobilizaciju u selu Špinadija, ušće neke dve rečice, kaže milina, trčiš, jedeš, piješ. spavaš, pucaš sve do jaja. E onda je počelo bobardovanje.
Da se razumemo on mi kaže da je za bobardovanje samo čuo na radiju, dole ništa 5 dana mirno. Dok nisu počeli da padaju jedan po jedan, snjaperi... Razbiju ih na vodove i pošalju da traže gde se kriju šiptari ili ko već puca na njih. U koje god selo da uđu sve prazno, nigde živog kera nema preko dana mirno nema ništa al noću jebanje keve, kaže da po pet dana nije spavao pa odvali sat-dva gde padne. Nahvataju neke obrezane i ovi im daju dojave neke oko kretanja i brojnog stanja UČK koji se tu "kriju" i koji im jebu majku već deset dana I ONI IH PUSTE! Dva dana kasnije noću oko 3 sata upadaju šiptari frontalno počinje pucnjava ali neki fazon kao rovovske borbe njih ostalo 35 sa sve kuvarom vezistima i starešinama. U trenutku najjače borbe upadaju ameri sa helihopterom i jebu im milosnu majku. On se probudio dva dana kasnije, bio je zatrpan šutom i granjem kaže ustaje a šuma ko da ja pala atomska bomba golo nagorelo drveće nigde liske svuda razbacani delovi ljudi, creva vise po granama. Našao neku vodu, šta god da popije povrati. Kao dođe malo sebi pa da pogleda da nema još neko živ. Nađe klasića geleri mu razjebali noge, lud, ne zna gde se nalazi. A previjen. Priča mu klasić da su par sati posle bobardovanja došli šiptari i da su sve pobili i ko se predao i ko je bio mrtav za svaki slučaj. A njega previli i ostavili ga da umre od gladi jer nema šanse da se pomeri. Ostavili ga tu u toj kasapnici. Kum moj samo ugruvan bio zatrpan nisu ga izvalili, imao ludu sreću. Uprti on na leđa ovoga i da ga nosi prvo do Koriše, tamo žive duše nema, pa u Suvu Reku tamo naiđe na neke Šiptare civile koji ga prebace do Duljee. Tamo uz pretnju pištoljem im ukrade auto i odatle preko Štimlja pa posle po nekim krš putevima preko sela, jer nije znao čiji su gradovi uspe da se doveze do Kosovske Kamenice. Da u Nekom selu ili varošici Klobukaru je kupio benzin za pištolj i municiju. Celo putešestvije kroz rat i stignu u tu neku vojnu poljsku bolnicu ovoga nesretnika krenu d aoperišu i umre posle 5 minuta...
Posle toga tri godine treći sprat u Šapcu (ekvivalent Lazi Lazareviću). Sad je dobro, oženio se ima dve devojčice, obe sam ja krstio. Jedino što mora da spava sam u odvojenoj sobi a ponekad ga i zaključaju spolja. Jednom umalo udavio kevu, budila ga za posao. Ima i taj momenat kad odluta na par minuta. Kaže da je znao šta je rat pobegao bi na Grenland jebeni samo da ne ide dole.

Direktore, a kad bih ja tebi reko da sam bio ono sto zovu spavac u sluzbi, da li bi ti meni poverovao?

D. J. moram inicijale coveka koji me vrbovao, bio nacelnik udbe za podrucje Drenice. Njegova akcija, njegov covek, njegovi ljudi.

ne sumnjam u tvoje izvore javio, svega mi
samo oću da kažem:
da ga jebem nije svako šiptarsko keče koje je pucalo po panduraciji/armiji bilo udbin čoek

i da ponovim što već rekoh: prekomerno sranje je počelo sa prvom nato bombom. to što mi nismo pametni pa da se igramo strategije Prevedi šiptarsku baku preko ulice baš dok traje bombardovanje, to smo mi - kreteni.
al to ne menja ništa u činjenici da je voker cijin ker a mi balkanski seljaci

Ma jebe se Granjki Deki za sve to, on da se pita iz svoje kurcularije bi sve to opet naredio.

Znam i ja lika, zaštićeni svjedok bio, otkrio đe se nalazio tijela 5 ubijenih momaka jer niko osim njega (i naravno ljudi što su ih pobili) nije znao to, kaže nije mogao to više da drži u sebi i onda bio u Hag i svjedočio protiv tih što su naredili to i još svašta nešto. I on isto dezertirao al ga ufate.
Rođaka mi kaže da su jednog vozača naćerali da pojede kasetu iz auta jer je slušao muziku nebitno kojeg jezika.

ipak i dalje jedan od kuljih predsednika je klindža
http://youtu.be/Alv7N6Ynm1Y

мени жао оних људи који су погинули.

уствари пре њихових мајки

Od žaljenja nema selameta. Idi napravi im novu đeca ha-ha-ha...

nije svako, Direktore, ali ovaj jeste.

i da rascistimo neke stvari u vezi toga, isti doticni gospodin se pojavion, iznebuha, valjda 10 dana posto sam se uselio, jos ni moj stric nije znao gdfe sam u mom iznajmljenom stanu u kaludjerici u leto 2000, posle svih sranja, da ih ne prepricavam, sa hrpom papira, spremaju tuzbu pred medjunarodnim sudom pa mu treba iskaz mojih matoraca, koji su samo pukom srecom izbegli likvidaciju u siptarskom logoru, posle rata, dakle pojavio se, obavestio me je da neko vreme ne idem dole, i ponudio mi posao u db i sve kako ide. najljubaznije sam mu se zahvalio u sebi pomislio :jebem ti i oca i majku i dan kad sam te upoznao:

sustina je da je drug precednik uradio milion poteza koji su isli na ruku americi, hrvatima, siptarima, makedoncima, da svako od njih treba da mu napravi spomenik u glavnom gradu, da je svako od njih dobio drzavu, zahvaljujuci Milosevicu i njegovoj nakaradnoj politici. americki spijun i nista drugo.

sustina je da je drug precednik uradio milion poteza koji su isli na ruku americi, hrvatima, siptarima, makedoncima, da svako od njih treba da mu napravi spomenik u glavnom gradu, da je svako od njih dobio drzavu, zahvaljujuci Milosevicu i njegovoj nakaradnoj politici. americki spijun i nista drugo

potpisujem, jebo mu ja mater.
al i klintonu! i džejmi šeju! i vuku draškoviću!!!

Rođaku iz inostranstva koji ima porodičnu kuću u Peć iz koje su izbjegli su već 2-3 puta obijali i krali stvari, a zadnji put su u kuću upali tako što su razvalili zid. Neki Albanci su tu živjeli nekolko godine, onda ovi pošli prije neku godinu i ljudi se iselili, ono kad već nikoga nema tu da ne propada kuća.

A ovo mi nije jasno u vezi dezerterstva. Svi što su bježali vraćali su ih na ratište posle fatanja. Jesi mogao u zatvor da ideš a ne u pogibiju?

Кориснији си ван затвора.

Ma jebe se Granjki Deki za sve to, on da se pita iz svoje kurcularije bi sve to opet naredio.

Истину казује брат Меша. Све бих то опет наредио, само овај пут без Милошевићевих пропуста, него све лепо снимао и слика, урадио комплет анализу ситуације, монтирао догађаје, спремао озбиљну пропаганду, муџосе означио као Ал Каидине терористе, млатио их бездушно (наоружане, цивиле нико не би дирао), али без те форе да их пустиш да пређу границу па после причају да су протерани. Ко они муџоси у Сребреници - погинули у борби, а прогласили их за цивилне жртве. Срамота. Тако се у Џенет не иде. Него погинеш као јунак, а не да пустиш жене да те оплакују као невиног цивила.

ПС. Напустио бих ја и канцеларију, јер се посао најбоље ради када га урадиш лично.

Jeste ali su se svi dezerteri posle fatanja vraćali na teren, niko zatvor ili nečasni otpust? Ima l toga ili te protiv volje sprovedu na borbenu liniju pa sad bježi kolko hoćeš.

Upravo to Meśa, nije bilo ko uBosni, gde je na svakog dezertera došle iz Srbije tri bradonje lake na obaraču. Ima još jedan lik iz mog kraja što znam da je bio na Kosovu, on je majstor stigao do Koceljeve sa sve uniformom i puškom. A bile neke barikade, tripovali se ljudi kopnene invazije, barikada 300 metara pred njegovom kućom i ne daju mu da prođe on metak u cev i kaže "Tri dana putujem sa Kosova mičite mi se pobiću vas!". Naravno posle dva sata je već bio na putu za front.
Rado ide Srbin u vojnike, dva ga vuku a trojica tuku.

Jedini avioni koji su spominjani danas u Srbiji su oni malezijski. Jebeš ti naša govna cenzorska