Prijava

ojim se da je logika bila: ako nas roknu, daj da pogine nekoliko prosvetnih radnika, da možemo praviti priloge u Dnevniku o zločinima agresora. Tako su isto namešteno izginuli i oni u RTS-u, drug mi je tamo poginuo, nisu našli ništa na osnovu čega će ga identifikovati. O bolnici Dragiša Mišović i da ne pričam, baš je NATO specijalno zainteresovan za urološko odeljenje... Ne bih da ispadne da branim NATO agresore, plakao sam kad je potpisan onaj Kumanovski sporazum... Ali verujem da je za bar polovinu civilnih žrtava kriva naša vlast. Jebi ga. Kao ona Staljinova: gde se drva seku, tu iverje otpada.

Можда је војска крива за цивиле по болницама, али школе су биле празне, а и болнице су празнили колико су могли. Ишли су ваљда логиком, па нису луди да гађају болнице и школе. Иначе знам једну школу где је неко оклопно возило стајало добрих годину дана после краја рата. Црко анлансер. лолололо

Него шта би реко за Нишку пијацу нпр, или путнички воз, стамбене куће у Аранђеловцу беше? ЦК? РТС су знали да ће бити мета и жртвовали су те људе, али опет, ако гађаш део пропагандне машинерије ваљда гађаш предајнике а не канцеларије, монтажере и камермане... Немој себе да завараваш да су хтели што мање жртава ни по ком основу, болео је њих курац, да су нас милион побили не би одговарали као што ни за ових пар хиљада нису одговарали. Мсм погледај биланс у Ираку и Авганистану, и реци да л' је неко одговарао...

Što se tiče NATO-a, civilnih žrtava je u odnosu prema opsegu i trajanju akcije bilo toliko malo da samo što nisu objavili: FLAWLESS VICTORY! Ne mislim da bi tako lako prošli sa milion žrtava, nismo baš Avganistan, a i toliko ubijanje civila bi samo stvorilo bes kod Srba, što im nikako ne bi išlo u prilog u slučaju da su morali kopneno da napadnu. Ne znam što su ubili te ljude u Aleksincu i tom vozu, i na onom mostu, ali znam da Dragišu Mišovića nisu evakuisali. I znam da su ljudi zaposleni u preduzećima koja je zauzela vojska morali da dežuraju. I znam jedan stambeni blok u Obrenovcu koji da je leteo u vazduh, niko se od Obrenovčana ne bi pitao zašto je leteo, svi bi znali.

Valdemar... Kada sam bio mali, mislio sam da će ameri biti protiv ubijanja bilo kog naroda. A onda sam upoznao malo bolje same Amerikance. Prika, istrebili bi nas.

Moram da napomenem jednu bitnu razliku između zapadnih medija i istočnih medija. Rusija i Kina, recimo imaju tu varijantu. Ukinuli smo trgovinski sporazum sa Turskom, prošlog proleća. Ali je ista roba ostala i dalje na tržištu Turske. Ali zato njihovi ljudi moraju skuplje da plate i manje nas vole. Kod Amera i Britanaca. Predložili smo ekonomske sankcije Ukrajini. Izglasali smo sankcije Ukrajini i podržala su nas sva tela u zemlji. I zaveli smo sankcije Ukrajini i Ukrajina sada zna da je pod sankcijama i sve naše medijske ličnosti su saglasne da je dobro da smo im uveli sankcije.
Znači empatije nula. A uspeh nije povratna sprega ispunjenja cilja, nego je uspešnost izvršenja mere. A razlog, to je sada nebitno. Sa druge strane, sa istoka, gledaju da li je razlog zbog kog je predložena sama mera ispunjen, makar samo od pretnje uvođenja mere.
Jese slažete?
Hoću da kažem da su oni tu negde ubacili priču o ljudskim pravima. Ali bobardovanje i otimanje je njima bio cilj i državni plan. Nisu oni pet para davali na ljudska prava, jer im se to ne ocenjuje. Ocenjuje se kako su lepo predstavili da će nas razguziti, kako su to uradili i na kraju završili posao. Vi plaćate porez, mi razvaljujemo, mediji su skada koja va obaveštava, koliko smo uspešni. Po sistemu, danas smo uspešno razguzili pizdoslaviju, a sutra ćemo isto tako biti uspešni kada se bude gazila rusija ili kina. Mi jesmo vlast vama, ali smo vlast i njima!

I SAMO DAN OD GODIŠNJICE BOMBARDOVANJA RTS ZOVE NEKOG LIKA IZ ATLANSKOG SAVETA SRBIJIJE U EMISIJU
UBICE KURVE GOVNA

Ко је крив за то што се НАСЛОВНИЦЕ свих новина у Србији нису украсиле црном позадином и великим белим словима да се обележи годишњица????

Neće Vučić da mu narod bude tužan.

obelezile zene u crnom 15 godina od terora nad albanskim civilima.
to je sve kul.

Vučić ne živi u prošlosti, on živi unaprd.

Pezose, objektivnost je za pičkice.

http://www.telegraf.rs/vesti/politika/1005533-nikolic-za-srbiju-vise-nema-ratovanja

Pazite šta pričate, ko zna, možda još vrijeba Titov izmišljeni neprijatelj.