Prijava

da li mi znamo tacan broj koliko je ljudi poginulo ili nagadjamo?

cijih, nasih ili njihovih ljudi?..aj nek neko iskopa tacan broj siptarskih zrtava za vreme nato agresije pa da vidimo tu genocidnu delatnost i ratne zlocine.

ne zaboravite da ih ima dva miliona, dakle nista ispod milion zrtava ne uzimam za ozbiljan genocid, ovo od par hiljada to je na nivou glasaca ldp i statisticke greske

zabole me kurac za sipce.oni i ne primete kada im neko krepa.

nase zrtve izmedju 1000 i 2500 i valjda oko 5, 6 hiljada ranjenih. i tako jedno 300 milijardi stete

kako smo jadni,nismo mogli ni tacan broj zrtava da saberemo.

Ni ameri ne mogu da izračunaju koliko su ljudi izgubili

mogli smo, al nije bilo potrebito preko...

kazem ja, jebeni americki spijun...ocemo da branimo srbe u kninu, necemo vise, ocemo da branimo srbe u vukovaru, necemo vise, ocemo da branimo srbe u bosni, necemo vise,ocemo i da potpisemo u dejtonu da prepustamo muslimanima 52 posto teritorije iako imaju samo 39, ocemo da nas bombardujemo, necemo strano mesanje, taman ih sjebemo, za 15 dana bi pukli ko ciganska picka, e necemo vise...

americki spijun i izdajnik.

istorija ce pokazati ali plasim se da su ova njegova deca koja su sad na vlasti isti ko i on.

gledao sad dokumentarac na rts-u i rasplakao se u tri pi*ke materine.
bem ti zivot i pravdu.

Ni ameri ne mogu da izračunaju koliko su ljudi izgubili

zaqbole me kurac za njih,al mi reci kako ne mogu?

Zemlju mi gađali, majke im ga nabijem u pičku onu smrdljivu bre!

МОЈУ СУ ЗЕМЉУ ДОШАО ДА РУШИШ!

E mi smo bili toliki klošari da smo uspeli da dobijemo vojnu akciju od Amerike na početku jebenog 21 veka pa stvarno smo lordovi pogledajte samo za koje je kamilare to rezervisano, Avganistan, Sirija, Libija i eto uspelo i nama lol.

Најбоља фора из наше ОДБРАНЕ јесте оно прављење картонских и дрвених макета авиона да их удари томахавк који кошта 350 000 долара

Најбоља фора из наше ОДБРАНЕ јесте оно прављење картонских и дрвених макета авиона да их удари томахавк који кошта 350 000 долара

Није као да смо их нешто много оштетили тиме, ал добра је фора скроз, фазон види ове пајсере, гађају картон кекекке.

Иначе довијали су се наши на разне начине, па кад им је понестало ракета земља-ваздух неки инжењер је направио систем који је у принципу катапулт, и ради тако да одбаци ракету ваздух-ваздух на неку висину тако да она може да се активира.

Razvlačili aluminijumsku traku po livadi da liči na pistu, a pistu, koja je recimo na kilometar odande zatrpavali...