Prijava

Има нека легенда, каже блеји наша нека јединица са маторим неисправним радаром (руским наравно) на врху Копаоника и дрка курац. Ладе муда тако ликови, док се један дрка с оним радаром иако нема благе везе шта ради. Преспаја он ту неке жице, јебава мајке, кад одједном пф пф бзбзбзбз зууууууум бип бип бип, РАДАР ПРОРАДИ ЈЕБО ГА ОТАЦ и како је прорадио тако је детектовао неки летећи објекат. Сви ови гуштери скочише на ноге лагане, вратише ракете у панталоне, пријахаше праве ракете и гађаше авијона. Пуф фрст шот фрст кил. И сад размишљају, јебо матер, пакуј се, бегамо, јер сад говна знају ђе смо. Скупили се, попаковали опрему и све и запалили, али оставили двојицу са зољама. У том моменту пролази неки спасилачки китокоптер и ова двојица га рокну, оборе и шмугну певајући тролоо ло ло ло ло.

Кажу Нато више није летео преко Копаоника. лололо

Мислим да прича нема везе са стварношћу ал занимљива ми је била.

Fala tetrise, nisam znao za ovog lika.
Đorđe Lalić svaka čas!
Volimo te otadžbino naša!

Хаха енеми, нисам за то чуо, али сам увек слушао следеће:

МОЈ (унети врсту родбине или ортакове родбине) је био тамо одакле су погодили невеидљивог.

Прича је слична оној из санкција када је свако имао неког рођака који ваља пљуге.

A eto, u Srbije nema stranih trupa. Ili KiM nije Srbija?

Da se odlučite više!
I da kažete ko je sručio više NATO aviona! TAKO SE MJERI KOLIČINA SRBINA!

Основати странку која ће да се залаже за освајање свете српске базе Бондстил!

Шта сам сад рек'о.. ниђе везе.

Da mrziš Srbiju.

Ili KiM nije Srbija?

kao kod tebe,tripuju se da su drzava,a nisu.samo sto su oni malo blizi tom cilju.

Има нека легенда, каже блеји наша нека јединица са маторим неисправним радаром (руским наравно) на врху Копаоника и дрка курац. Ладе муда тако ликови, док се један дрка с оним радаром иако нема благе везе шта ради. Преспаја он ту неке жице, јебава мајке, кад одједном пф пф бзбзбзбз зууууууум бип бип бип, РАДАР ПРОРАДИ ЈЕБО ГА ОТАЦ и како је прорадио тако је детектовао неки летећи објекат. Сви ови гуштери скочише на ноге лагане, вратише ракете у панталоне, пријахаше праве ракете и гађаше авијона. Пуф фрст шот фрст кил. И сад размишљају, јебо матер, пакуј се, бегамо, јер сад говна знају ђе смо. Скупили се, попаковали опрему и све и запалили, али оставили двојицу са зољама. У том моменту пролази неки спасилачки китокоптер и ова двојица га рокну, оборе и шмугну певајући тролоо ло ло ло ло.

Кажу Нато више није летео преко Копаоника. лололо

Мислим да прича нема везе са стварношћу ал занимљива ми је била.

I ja sam je čuo. Sem tog dela da su posle razrokali helikopter.

Кажу Нато више није летео преко Копаоника. лололо

Moj brat je tad bio radarista, doduše u Somboru, tek posle bombardovanja je premešten na Kopaonik. Kaže da tamo R od radara nije ostalo. Lično je raščišćavao ruševine onih tanjira. Što je bilo pokretnih, razneli su ih, ko nije pobegao, a ove fiksne, imali su nekakve sitne rakete koje ne eksplodiraju sa velikim buuuum!, već idu pravo ka tanjiru, i na desetak metara od tanjira eksplodiraju u vazduhu, šalju hiljade usmerenih šrapnela da izrešetaju i pokidaju samo tanjir. Valjda nisu hteli da ubijaju vojsku gde ne treba. A za vreme bombardovanja gore u Vojvodini sakrivali su se po nekim salašima i podrumima. Gledali HRT, Hrvati su znali svaki njihov pokret i u vestima javljali: srpske trupe ovde, srpske trupe onde. Naravno, te trupe su ostale bez funkcionalnih radara prvu noć bombardovanja, ali nezgodno im je bilo što su se nalazili tu negde blizu i hrvatske i mađarske granice. Da su agresori hteli da ih sprže, danas ne bih imao brata. Al eto, valjda nisu hteli da ubijaju gde ne moraju. Na Kosovu je bilo malo drugačije. Nego, što se tiče civilnih žrtava, znam da je naša vojska koristila civilne objekte u vojne svrhe. Škola gde je moja majka radila bila je pretvorena u logistički nekakav centar, nije radila, a ipak je billo nastavnika koji su morali da dežuraju. Bojim se da je logika bila: ako nas roknu, daj da pogine nekoliko prosvetnih radnika, da možemo praviti priloge u Dnevniku o zločinima agresora. Tako su isto namešteno izginuli i oni u RTS-u, drug mi je tamo poginuo, nisu našli ništa na osnovu čega će ga identifikovati. O bolnici Dragiša Mišović i da ne pričam, baš je NATO specijalno zainteresovan za urološko odeljenje... Ne bih da ispadne da branim NATO agresore, plakao sam kad je potpisan onaj Kumanovski sporazum... Ali verujem da je za bar polovinu civilnih žrtava kriva naša vlast. Jebi ga. Kao ona Staljinova: gde se drva seku, tu iverje otpada.

Ја знам пар људи који су ратовали против Америке и сад би волели да нас опет нападну, па да опет ратујемо. Иначе, нису излазили из школа и болница где су се крили као војска цело бомбардовање. Нису видели ниједног Американца у животу, а тек понеког странца. Ето, као нека анегдота.

Ne volim da protivorečim po Valdemaru. Ali...
Rokne ti jedinica sa fruške gore onaj avion fantom nevidljivi sa fruške gore. Negde na pola fruške gore, ko bi reko da možeš da se sakriješ... a u stvari možeš. Malena gora, ali kurčavita. Strme udoline dobro ti štite uglove. Zgodna i za nuklearni napad, paz šta ti kažem. Elem imali su pokretnog radara i ona superkamere. Imali su one neve ogromne. I roknuli.
Otpao onaj siroti plaćenik što je vozio avion u padobranu. Seljaci sa vilama ga čekaju dole. Lovačka udruženja. Signale sa sedišta hvata NATO, ali hvataju i naši. Babe vele,da je paraglajdovao u bosnu ili čak u rumunjsku. Jes kurac, pao kod nas. Ali nije bubašvaba. Ukopao se negde.
Ide helikopter po njega. Pun amerikanaca, ko oko. Lete dolinom dunava. Vojska čuva most. Trocevac stoji, vojnik na straži blene u most. Nailazi helihopter. Vidi ovaj da je američki. Vozač aviona pogleda levo. Vidi čobana sa puškom i pored njega trocevca. Ovi što opslužuju spavaju, a nema vodnika da ih šuta da sednu za oružje. Ode helikopter ili tri komada.
Dolazi vodnik, šuta vojsku. Majku vam jebem, prođe vam okupator. A to šta si kojim kurcem čuvao tu sa tom puškom. A jebi ga. Javiću ujutro šta se desilo. Garant se neće vratiti istim putem.
Ovi pokupili ovog nevidljivog traktoristu. I opet istim putem nazad. Čuje se onaj helikopter kako leti. I opet pored onog trocevca i istog stražara. Imo je sreće da ovi nisu osuli paljbu usput po njemu. I tako nismo uhvatili nevidljivog pilota, nevidljivog aviona.
BTW. Dobra je naša vojska i zagiboše 99. Nije to za sprdnju. Bili su junaci i čuvali su mene i tebe. Hvala im

Pričao čovek iz Crne Gore kako da je došlo do rata da mi im mi jebali majku, veli prekopavali naši brda i doline i zasijevalai ih minama i bombama, a iz brda bi izlazili avioni i kamioni i napadali neprijatelje samo da su krenuli na nas. Nešto poput onih sci-fi filmova s nacistima. Fino je to kad čovek ima neku nadu, fantaziju.

Dragišiću, ne pišem ja ništa protiv naše vojske, to su bili ljudi koji su branili svoju zemlju, svaka im čast. I ovi što su nas bombardovali, pizda im materina. Samo sam napisao kako mi se ne sviđa kako je naš tadašnji vrhovni komandant lako žrtvovao nedužne ljude u svrhe podizanja borbenog morala. A što se tiče NATO-a, njima je sigurno bilo u interesu da sa što manje poginulih naših ljudi ostvare ono što su hteli, prvo zato da bi pričali kako je intervencija bila humanitarna, onda da bi se napravili kao oni su dobri, treće, zato što ne bombarduju Avganistan već zemlju u Evropi, a i da u realnim ratnim situacijama testiraju oružje i strategiju za druge ratove tog tipa, možda baš u Evropi, gde ne smeju da ubijaju ljude kao u Vijetnamu i Avganistanu.

Pričao čovek iz Crne Gore kako da je došlo do rata da mi im mi jebali majku, veli prekopavali naši brda i doline i zasijevalai ih minama i bombama, a iz brda bi izlazili avioni i kamioni i napadali neprijatelje samo da su krenuli na nas. Nešto poput onih sci-fi filmova s nacistima. Fino je to kad čovek ima neku nadu, fantaziju.

Ne znam kako bi se Crnogorci borili, verovatno ne bi ponovili Mojkovac, odustali bi mnogo brzo, bar u nekim delovima CG, ali ne bi tako lako prošli preko Srbije od Save pa naniže. A pregazili bi nas na kraju užasno, ali mislim da bi ih se mnogo više vratilo u limenim sanducima u Ameriku nego iz Iraka i Avganistana. Ne bi im bilo lako, sa strane njihovog i svetskog javnog mnjenja, da naprave takav pokolj.
I naravno, bilo bi Bugarin u leđa: boc!

Kada se carevi igraju rata, briga ih za paore i konje.

Mislim da je NATO mogao da nam zatre seme da je hteo. Jebi ga, tako je. Kao 1916. i malo bolje. Svedoci smo da niko u Svetu ne bi ustao sa stolice da nas brani, a ima i onih koji bi im čestitali.

Ja bih prvi ko Julija Timošenko uzeo pušku pa pucao onom Klintonu u glavu. A da li bih pobio sve Amere i Šiptare nuklearnim oružjem, to bih još razmislio.

Šta kaže vikiliks. Kako je došlo do Kumanovskog sporazuma? Ko je podigao slušalicu? Sloba ili Sairus Vens?
To je detalj koji mi nedostaje.
EDIT:
http://wikileaks.org/wiki/CRS-RL30374
Download:http://wlstorage.net/file/crs/RL30374.pdf
A to nije kumanovski sporazum. To je komad plana Čarnomirdin Artisari. Vonotehnički sporazum, povlačenje, okupacija i rezolucija UN. Znači, Artisari govno najveće, sa nobelovom nagradom za mir.

Ja bih prvi ko Julija Timošenko uzeo pušku pa pucao onom Klintonu u glavu. A da li bih pobio sve Amere i Šiptare nuklearnim oružjem, to bih još razmislio.

Valdemare, prestani. Znaš li koliko je teško praviti šiptarske kolače? Šiptara treba da ima.

I naravno, bilo bi Bugarin u leđa: boc!

Eh!

http://wlstorage.net/file/crs/RL30374.pdf
They may wonder if Milosevic could have used other asymmetric measures to weaken alliedunity,such as threatening attacks or the use of weapons of mass destruction against other nations.

Milošević sa oružjem za masovno uništenje napada Hrvatsku, Bugarsku, Mađarsku... Koja gomila gluposti. Mislim da bi ga Srbi zbog toga obesili, a ne NATO