Prijava

Sa filozofije je Gnjata, nije li to dovoljno ds ti zivot bude kurac?!
On je jos I celav.

hahahaha koji faks?

imas jedan pokusaj da pogodis

zamalo da akazem da je neka akademija

Ma nisam ja sa filozofije pu pu pu

Ma jok. Nisam ni blizu te zgrade

Neko napisa da ružni muškarci pokupe najbolje ribe. Jok. Jeste tačno da ženama lepota nije presudna, one se lože na moć, pare, funkciju, popularnost.

Al brate, lože se i na lepog muškarca, ko što mi gledamo sisate i guzate.

Sad pseto ima milione i pešači ulicom, da l će jedna da se okrene i ga prokomentariše.

Al kad se pojavi lepo doteran, u pasatu karavanu novom, odmah će im biti interesantan.

Lepi ljudi lakše prolaze kroz život, to je suva istina.

Brt, drzanje i stav su sastavni deo lepote. Al Pacino bi bio facetina i da je bez kinte, a objektivno je ruznjikava glava. Muslim, Gnjata jeste ruzan, al ne kanali ga sto je ruzan, nego sto je mutav. Mislim, pogledaj ga, deluje kao lik koji bi poceo da aplaudira kada pogodi picku.

Slažem se. Ja sam pričao čisto o vizuelnoj percepciji.

Tipa, i lepa i ružna žena mogu biti frilenseri.

Samo lepa može biti zaštitno lice, promoterka, sekretarica i pun kurac poslova gde se u oglasu traži "prijatna spoljašnost".

Za mnom se okrecu jer sam mnogo glasan

A kupio sam a6 patispanj alert

Opaa. Samo se ti zajebavaj sa novim automobilima, sad ćeš opet da se ženiš.

Ovo dosta toga objasnjava

Zensko je jedini zivi stvor koji je pricao sa djavolom, ko zna kakve su kombinacije pravili. znamo samo za jabuku i nista drugo, znaci pazljivo, tacno sazaljevam recimo Fendera, svako prosecno zensko ga sazvace i ispljune od zajebancije

Знаш ти курац да л' мене нека жваће и испљуне. Ајде угини више, превише загађујеш. Откад те је Цокула испребијао, ти си још неподношљивији постао.

Fender možda deluje kao predmet sažaljenja čak i kod žena, ali uveravam svakoga da Fender neće odustati od svoje ženidbe, dok bi se Gnjata već mogao ispromašivati i ostati u ovakvom stanju zauvek

Fenderu najbolje da kupi albanku inace mrka kapa

Мачак у чизмамa

Не знам одакле ти идеја да ја изазивам сажаљење код жена? Некад не могу да верујем одакле вам само испадају овако дебилни покушаји спуштања неког кога нисте у животу видели, нити знате како изгледа. Овде много једу говна они који се представљју као много способни, као лордови хумора, као велики јебачи, а који као такве громаде не би ни требало да имају времена за обитавање на форуму овог шаљивог сајта. А и ти покушаваш са неким глупавим прозивкама рандом аутора овде на сајту да будеш занимљив, а само си бљутав. Ниси ни кисео, него бљутав.

Fenderu najbolje da kupi albanku inace mrka kapa

А ти то из искуства пошто си се женио три пута.