Prijava

Kad se edituje post 3 puta to je baš odlika nesigurnosti

Није, него кад неко постује испред тебе.

Fendere svi te loze jer znaju da planes
Iskuliraj

Zene vole samo fizicke osobine na muskarcu,sve ostalo je slabo ili nebitno.

Žene vole oficire.

Fendika i sevastokrator imaju istu spiku da uspesni ljudi nemaju vremena za neki forum ili slicno vidim.

Ne znam sto se ljutis na mene fendika, preterao si 40-u i jos nista. Bolje idi sto pre kupi albanku jednu odose sve devojke iz cuprije za bg mamu im kurvinu jebem

Не, брт, него од толиког провода не би стигао ни за Инстаграм да се сликаш, а тек да идеш лајв, а да не причам да о логовању на Вукајлију. И немам 40+, помешао си ме са Бомбашем.

ima ljudi koji vole ovaj sajt i uvek ce da nadju vremena za njega
ja sam rezervisao jednu albanku, cekam da napuni 18, sto bi preporucio svima na ovom forumu.gnjata nikome nije pomogao

lik juri popularnost preko jutjuba da bi njemu ribe same prilazile

Mogao si nešto egzotičnije tipa mongolku.

Ili ipak ne, pričali bi ljudi da ti djetetu nedostaje hromozom.

Možda nešto iz Afrike ako se ne plašiš side.

jok, vise preferiram evropljanke.pa u zadnjih 5 god je sig jedno 10k srba ozenilo albanke,nisu ljudi ludi.pokazale su se kao vredne i krotke

Albanke su extra. Izdresirane. Gotov proizvod, samo odabereš u kojoj ćeš boji, Fendere. Kakve devojke voliš, inače?

imam rodjaka ozenio albanku, mladja tipa 20 godina, dobra picka jebe se sa pola sela on je izubija onako ona se vrati u SKadar pa se opet vrti njemu, dovela mu dvoje i jos jedno valjda rodila sa njim zive, rastu deca ima kome ostaviti imanje

A jbg kad joj je stavio predug povodac, ili nije stavio ič...

Ono kad albanci dobiju više od autonomije, manje od nezavisnosti.

imam rodjaka ozenio albanku, mladja tipa 20 godina, dobra picka jebe se sa pola sela on je izubija onako ona se vrati u SKadar pa se opet vrti njemu, dovela mu dvoje i jos jedno valjda rodila sa njim zive, rastu deca ima kome ostaviti imanje

how serbia lost kosovo crash course