Prijava

Ајмо, глупости никада краја!

Apiš me za jaja. Šuk.

D0BR0VECE јеР си ти педер па волиш да те мушки апају за јаја? Мук.

Oho, kambek. Lepo.
Jesam peder, pa ako bi mogli u mom ili tvom smeštaju....

A možda ne volim kad neko postuje floskulu i misli da je time nešto rekao neobrazovanoj seljani. Nadobudnost.

Čače, ne vidim sliku.

Gif, ako gledaš Game of Thrones, ono kad eksplodira ona zelena vatra na vodi, pa oduva Davosa, ali sve lete ">implying" od eksplozije.

Evo drugi link
https://1-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/tg/image/1342/15/1342153812177.gif

Чаче, бити геј је добро, далеко од тога да је лоше. Чак је пожељно. Златно дупе и гвоздена врата отвара.

Jesam peder, pa ako bi mogli u mom ili tvom smeštaju....

A možda ne volim kad neko postuje floskulu i misli da je time nešto rekao neobrazovanoj seljani. Nadobudnost.

Не би могли, ја нисам педер, али питао сам те чисто да знам са киме причам.

Попиј пиво. Оно лајт, модерно за топлу браћу. Сељанија остаје сељанија чак кад је погодиш у главу и са енциклопедијом, а камо ли флоскулом. Што се пецаш на исте? Јеси ли ти геј-сељанија?

E falatibrate što si se iscimao. Dobar je. :)

Granjka, javi se. Nemoj biti stranac. :*

Granjka, savladaj prvo jednostavne reči poput kamoli i bismo, pa onda gađaj seljaniju floskulama.

Турска кафо, немогу да савладам једноставне речи, кад те угледах тресле ми се руке. Немогу се пише заједно, јер тако? Иди савладај судоперу, мани се мушке приче.

Колико јадан сексистички коментар Грањка. 2/10 made me reply

Луди Чаче, не шлихтај се тако ниско женској популацији, то је тако слинаво и глупо.
Ево, исправићу се, Чаче, теби за љубав, да ми мирно спаваш:

Даклем, извини Турска кафо за судоперу. Иди савладај блок од мотора, а када то завршиш, наштелуј паљење и поцепај кубик дрва.

ПС. Кад смо код јадног сексизма, подсети ме која је мушка сексистичка шовинистичка свиња направила овај постер (без да се вређамо):

http://vukajlija.com/zabava/posteri/405084

Лаку ноћ.

Не шлихтам се ја никоме, а тај постер је направио Манијак, пише за писмене.

Ehej, pa ja nisam video ceo post.

Не би могли, ја нисам педер,
али питао сам те чисто да знам
са киме причам.
Попиј пиво. Оно лајт, модерно
за топлу браћу. Сељанија остаје
сељанија чак кад је погодиш у
главу и са енциклопедијом, а
камо ли флоскулом. Што се
пецаш на исте? Јеси ли ти геј-
сељанија?

Ma preobratio bi te ja dok stigneš da kažeš „Isus nije bio pravno....”.
A ovo za seljaniju, ne znam, šta je kriterijum?
A za pecanje, došlo mi da postujem malo.

Ne gledaj u meni druga. :-*

Турска кафо, немогу да савладам једноставне речи, кад те угледах тресле ми се руке. Немогу се пише заједно, јер тако? Иди савладај судоперу, мани се мушке приче.

Loš pokušaj humora. Nisi promenio činjenicu da ti ne ide ispravno pisanje običnih reči, a stalno prozivaš ljude da su nepismeni. Dadoh ti prijateljski savet, sad, ako primaš savete samo od muškaraca, u redu, ne bih da ulazim u to.

Tvoj seksistički komentar ne čini Čaka šlihtarom, zašto napadaš ljude bez potrebe?

Pa naravno... sad sam primetio da su mi izbrisali jedini poster koji sam imao a bio je o muhamedu... dozvoljeno je znači pljuvanje na Hrista do mile volje a ovamo mala šala nije dozvoljena... to je verska neravnopravnost!

I naravno da je mnogo ateista i sličnih koji su homoseksualci, bar ovde u Srbiji... ali to su krivi naši seljački verski poglavari koji se udružuju sa navijačima i banditima protiv njih... možda je homoseksualizam greh po bibliji ali Isusovo učenje NIJE da ih treba ubiti ili mrziti... Isus bi na to verovatno rakao da baci prvi kamen onaj koji je bez greha... Greh je po bibliji i raditi na verske praznike ali niko zbog toga nikog ne bije... Isusovo učenje je toleratno samo po sebi ali društvo nije... znači nije problem u veri... kriv je nacionalizam, nezaposlenost i beznadje mladih i ogorčenost matorih lako je u tom stanju društva buditi mržnju prema nekom... Kad budemo bolje živeli bićemo i tolerantniji...

Nisi promenio činjenicu da ti ne ide ispravno pisanje običnih reči, a stalno prozivaš ljude da su nepismeni.

Дакле, једну реч напишем неправилно и то значи да ми не иде исправно писање обичних речи? Смешна изјава.

Кад се охладиш мало, прочитај опет у претходним постовима за шта "стално" прозивам људе и видећеш да тема није неписменост него глупост. А прочитај и зашто сам то написао, немој извлачити ствари из контекста. Очигледно не знаш шта су флоскуле.

Tvoj seksistički komentar ne čini Čaka šlihtarom, zašto napadaš ljude bez potrebe?

Наравно да не, него Чаково шлихтање њега чини шлихтаром. Не нападам га, ми смо одавно у љубави.