Prijava

Луди Чак
Не шлихтам се ја никоме, а тај постер је направио Манијак, пише за писмене.

Беше касно, све сам се усрао са коментаром. Хтео сам да кажем да је глупо и лицемерно да ме прозиваш за сексизам, а тај постер ти је у омиљенима, што те сврстава у ред нас мушких шовинистичких свиња. То сам што сам и није ме стид - волим да видим жене у разним издањима и да их стерам у кухињу када се мешају тамо где им није место. И оне врло добро знају да су оне женске шовинистичке краве и да нас радо стерају у продавницу, под кола, у банку. Шта је ту лоше?
Ово је иначе сексистички сајт, а да би се то потврдило молио бих модераторе да искажу који проценат жена чини чланове сајта и колико жена су модератори. Ето, отворићемо и тему.

Ovaj granjka prsotina ipo

Granjka, hoću ljubav, neću prijateljstvo!

Кафице, шта је неписмено у овом постеру што га је Скочимиш окачио?

Granjčice, vi'š da je jedna opomena bila dovoljna da počneš da obraćaš pažnju ;)
Skočkova objava, doduše, ne zrači potrebom da se išta ispravi jer je duhovita i ima smisla.

Ја бих све учинио само да ми се ти не нервираш око правописних грешака. Имаш моју пажњу.
Ако би пратили правопис који пропагираш, онда би задња реченица морала да звучи овако:
ITS ME - YOU.

Да би се схватило зашто је то исправно, ево примера:
Lets eat, grandpa.
оr:
Lets eat - grandpa.

У првом случају, позивамо деду на јело, а у другом позивамо учеснике приче да поједемо деду. Исто је и са постером.

Сам постер је глуп и без ове исправке, јер атеЈистима знање из гране коју критикују није јача страна. Исус није Отац, тако да је незналачка изјава - То сам ја - ти. Али, ако некоме не можеш да објасниш значење запете и цртице, замисли када би схватио разлику између Оца и Сина у Тројству Бога. Никад. Можда ни тад. Наравно, ово се не односи на Скочимиша, већ на аутора постера.

ПС: Извињавам се генерацији која има капацитет читања до 4 реда. :(

Skočimiše bratelo ja sam čuo da si ti jevrej inače... ovo što kačiš je vrijeđanje stara

Ako griješim praštaj... Kao pošten fašista ne volim vrijeđati ljude na vjerskoj osnovi

ahhaah zamisljam isusa kako bleji u redu na salteru i svadja se sa penzosima i salterusom oko papira tih i to

isus nabada babu koja mu otima red

Sad kacu bile poplave bacio sam komšiju crnčugu u vodu jer je crnčuga.

U modernoj pazlovoj teoriji smatra se da je isus bio fizičko lice