Prijava

Mislim da će nuklearni rat uništiti sve. Ono, ustanem ujutro iz kreveta i prije doručka otvorim vrata da pogledam kakvo je vrijeme vani a onda čelične šipke počinju da se krive, slika žuti kao kad vatra nagriza filmsku traku. Iako to sigurno ne izgleda tako, al recimo da tako zamišljam. :)

Nebojša Stefanović postaje samosvestan 2016. godine i pravi vojsku botova koja uništava čovečanstvo.

Većina tih katastrofa se može preživeti. Da, možda će umreti 7 milijardi ljudi, nek ostane par hiljada, opet može da se razvije civilizacija. Ako je iko gledao one amere na nacionalnoj geografiji, što žive u bunkerima, sa zalihama hrane, proizvode svoj kiseonik i slična govna. Da bi nestalo ljudi cenim da je potrebna katastrofa velikih razmera koja će razjebati apsolutno sve, recimo meteor udara u planetu, sjebava nam orbitu, planeta eksplodira.

Kosidba na Rajcu ce unistiti svet

Doce Riperi poslije pedes iljada godina i pobiti i nas i Asarije i Krogane i Salarijance, i sve ostale...

Ја кад био морао да бирам кава ће катастрофа да нас задеси изабрао бих зомби апокалипсу.

FAĐO

у уста сам те гађо xDDDDDDDDDDDDDD

DA DŽINOVSKI JOVA RADOVANOVIĆ PREKRIJE CEO NEBESKI SVOD I PRIČA NAM SVOJE SKEČEVE DOK SE NE POUBIJAMO OD SMEHA.

“Four Blood Moons: Something is about to ćange”

ААААХАХАХАХАХАХАХАХХА ДАЈ МАЛО ЋАНГЕ СЕСТРО ХАХАХАХ

Жајк почне да пише за Тарзанију. Број људи на фан пејџу се увећава толико да фејсбук постаје тарзанија.цом, жајкова глава расте од среће до невиђених размјера пуца. То уништава нашу орбиту метеори нас силују ко педофил дјете од 3 године и кабуууууууууууум. Једини преживјели жајк који кае у пи*ку материну шта је ово и онда и њега удара метеор и ћао...

E'o sa one liste jezivih sajtova što sam kačio par puta:

http://www.exitmundi.nl/exitmundi.htm (edit: svi potencijalni smakovi svijeta... dobro, ne baš svi ali ono ima ih dosta)

tako sto pokisne stitnik za svet

Kako zamišljate smak sveta?

Ovako:
Ne probudim ti se ja jedno jutro, kad tamo...

Upališ komp i kreneš da se uloguješ na Fejzzz i vidiš ugasili ga.

Kajzen ugasi vukajliju, i nolajferi krenu ko zombiji po zemlji i pojedu mozak svima.